Zamknij

Blanka Lipińska i Baron rozstali się. Znamy powód? "W tym związku zrobiło się duszno"

07.10.2020 08:20
Blanka Lipińska i Baron rozstali się
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Blanka Lipińska i Baron rozstali się. Zakończenie związku celebryckiej pary było dla wielu zaskoczeniem, a wielu fanów zachodzi w głowę, dlaczego zakochani postanowili zakończyć relację. W mediach pojawiły się informacje na ten temat.

Blanka Lipińska i Baron nie są już parą - ta informacja zaszokowała niejednego fana pary oraz osobę, która z przyjemnością śledzi wydarzenia w krajowym show-biznesie. Jeszcze niedawno nic nie wskazywało, że w związku autorki bestsellerowej serii erotycznych powieści "365 dni" oraz doskonale znanego widzom "The Voice of Poland" gitarzysty Afromental może się rozpaść. Para bardzo chętnie dzieliła się z wielbicielami swoim szczęściem, publikując urocze zdjęcia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niestety, ich relacja nie przetrwała próby czasu.

Rozstanie z Baronem potwierdziła sama Blanka w rozmowie z "Galą", nie kryła, że jest jej ciężko, ale może liczyć na pomoc bliskich. Głos w kwestii rozstania zabrał także Baron, choć w mniej dosłowny sposób. Opublikował wymowny wpis, jednak były partner Blanki Lipińskiej został skrytykowany przez niektórych fanów. Wielbiciele byłej pary zachodzą w głowę, co mogło doprowadzić do ich rozstania. Jak informuje portal Plotek, przyczyną mogła być różnica w tym, czego oczekiwali od związku.

ZOBACZ TAKŻE:  Paulina Młynarska ostro o Blance Lipińskiej. "Chciwość i głupota leją się wiadrami"

Blanka Lipińska i Baron rozstali się. Media podają powód

Zdaniem portalu Plotek, który powołał się na osobę bliską zarówno Blance Lipińskiej, jak i Baronowi, przyczyną rozstania pary były różne oczekiwania w stosunku do związku.

- Baron wchodził w tę relację z przeświadczeniem, że to będzie dobra zabawa, a sama Blanka zdawała się go w tym upewniać. Świetnie się razem bawili, ale przez kwarantannę szybko zostali rzuceni na głęboką wodę. Okazało się, że Blanka zaangażowała się nieco bardziej, a gdy życie wróciło do normy, a Baron do swoich obowiązków i rozrywek, rzeczywistość była dla nich mniej łaskawa. Ona chciała wejść na kolejny etap i oczekiwała zaangażowania, a on zawsze był i będzie wolnym strzelcem. Nie na to się pisał, to typ rockmana i artysty, który potrzebuje przestrzeni. A w tym związku zrobiło się duszno. Wybuchowy charakter Blanki nie pomaga - czytamy.

Z kolei portal Pudelek informuje, że Baron nie pojawił się w samolocie, którym wspólnie mieli lecieć do Egiptu.

- Na liście pasażerów był też Baron. Nawet obsługa została poproszona specjalnym mejlem o wyznaczenie dla nich najlepszych miejsc w samolocie, co faktycznie się później wydarzyło. Jednak Blanka odprawiła się i siedziała w samolocie sama. Baron nie przyszedł. Do końca na niego czekała - podaje portal.

Zdziwiło was rozstanie Blanki i Barona?