Zamknij

Blanka Lipińska i Baron są parą. Pisarka potwierdza: "Spotykamy się"

Patrycja Chudolińska
16.03.2020 14:10
Blanka Lipińska
fot. Piotr Molecki/East News

Blanka Lipińska po raz pierwszy oficjalnie potwierdziła swój związek z muzykiem, Aleksandrem Baronem. Plotki na temat ich relacji pojawiały się w mediach od kilku tygodni. Autorka "365 dni" dopiero teraz postanowiła je skomentować.

Blanka Lipińska potwierdza związek z Aleksandrem Baronem

Blanka Lipińska i Aleksander Baron są razem. Plotki na temat związku autorki bestsellerów i muzyka zespołu "Afromental" pojawiały się w mediach już od jakiegoś czasu. Do tej pory jednak żadna ze stron nie chciała oficjalnie potwierdzać doniesień.

Blanka Lipińska podczas wywiadów z dziennikarzami unikała tematu. Jakiś czas temu w rozmowie z "Pudelkiem" zdradziła, że w jej życiu jest "tylko jeden". Nie wyjaśniła jednak o kogo dokładnie chodzi. Teraz w prasie pojawiło się wspólne zdjęcie jurora "The Voice" i pisarki. To rozwiało wszelkie wątpliwości.

Blanka Lipińska i Baron przyłapani podczas spaceru

Paparazzi przyłapali Blankę Lipińską i Aleksandra Barona na wspólnym spacerze. Para nie szczędzi sobie czułości - muzyk czule obejmuje i całuje Blankę.

- Myślałam, że dłużej uda nam się utrzymać związek w tajemnicy. Cóż mam powiedzieć? Zdjęcia nie kłamią, spotykamy się - przyznała autorka "365 dni" w rozmowie z "Fleszem", który opublikował zdjęcia Lipińskiej i Barona.

Para została przyłapana w Sopocie. Jak podaje "Party", do tej pory spotykali się głównie w domu i na wyjazdach. Mają nadzieję, że niebawem uda im się zorganizować dłuższy urlop w jakimś ciepłym miejscu.

Myślicie, że do siebie pasują?

RadioZET.pl/PCh