Zamknij

Blanka Lipińska i Baron są razem. Opublikowali pierwsze wspólne zdjęcie [FOTO]

Judyta Wanicka
18.03.2020 18:59
Baron i Blanka Lipińska
fot. Instagram:@

Blanka Lipińska i Aleksander Baron są parą i już się z tym nie kryją. Autorka "365 dni" opublikowała pierwsze wspólne zdjęcie z jurorem "The Voice of Poland". Zdradziła także, co przystojny muzyk zrobił jej w domu. 

Blanka Lipińska i Aleksander Baron są parą. Plotki na temat związku autorki "365 dni" i gitarzysty Afromental krążyły w mediach od dłuższego czasu. Para była widziana podczas finału "The Voice of Poland" oraz kilku wspólnych wyjść. Gdy ich wspólne zdjęcie ukazało się prasie, Blanka Lipińska potwierdziła związek z Baronem. Kilka dni po tym wyznaniu pisarka i muzyk postawili ujawnić się przed fanami na Instagramie.

Blanka Lipińska i Baron opublikowali pierwsze wspólne zdjęcie

Romans Blanki Lipińskiej z Baronem przestał być już tajemnicą. Pisarka zamieściła na Instastory pierwsze wspólne zdjęcie z muzykiem Afromental. Zrobiła je w windzie, gdy Baron wpadł do niej w odwiedziny. 

A teraz płoń internecie - podpisała fotkę. 

blanka lipinska i baron
fot. Instastory:@blanka_lipinska

Rano Blanka Lipińska chwaliła męskie umiejętności Barona, który pomógł jej zawiesić coś na ścianie.

Dzień dobry kochani! Lucjusz zawisł na ścianie. Nie, nie zrobiłam tego sama. Nie, nie wezwaliśmy fachowca. Niektórzy gitarzyści mają jeszcze zdolności praktyczne...  - powiedziała z dumą o swoim nowym partnerze. 

Zagłosuj

Czy Blanka Lipińska i Baron pasują do siebie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw