Zamknij

Blanka Lipińska komentuje plotki o romansie z Baronem

Sylwia Wamej
26.02.2020 19:49
Blanka Lipińska
fot. Instagram.com/ Blanka Lipińska

Blanka Lipińska postanowiła skomentować najnowsze doniesienia o jej romansie z Aleksandrem Baronem. W rozmowie z serwisem Gala.pl Lipińska zdobyła się na krótki komentarz. Co powiedziała?

Blanka Lipińska komentuje plotki o romansie z Baronem

Blanka Lipińska i Baron są parą? Właśnie takie doniesienia pojawiły się ostatnio w mediach. Podobno Blanka widziana była podczas finału "The Voice Kids", gdzie wspierała Barona, który jest jurorem show. Blanka Lipińska w rozmowie z portalem Gala.pl skomentowała łączące ją relacje z Baronem. "Znamy się i lubimy" - powiedziała krótko Blanka Lipińska.

Jak pisał serwis Pomponik.pl, gitarzysta Afromental podobno miał już od dawna zabiegać o względy Blanki. Ta odrzucała go, tłumacząc się wieloma obowiązkami w związku z filmem "365 dni". Para ponoć spędziła ze sobą dużo czasu na afterparty, po premierze filmu "365 dni", a później mieli umówić się na randkę.

Blanka Lipińska: Z kim była związana?

Blanka Lipińska jeszcze niedawno była związana z Maciejem Buzałą. Połączyła ich wspólna pasją, jaką jest kitesurfing. O tym, że się rozstali, Blanka poinformowała na Instagramie. Z kolei Baron jeszcze niedawno związany był z Julią Wieniawą. Ich związek przetrwał zaledwie kilka miesięcy.

Zarówno Blanka Lipińska, jak i Aleksander Baron nie komentują plotek o ich relacji w mediach społecznościowych.

Zagłosuj

Widziałeś/ łaś film "365 dni"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW