Zamknij

Blanka Lipińska kompletnie naga. Pisarka odważnie odsłoniła ciało na wakacjach [FOTO]

30.07.2020 15:19
Blanka Lipińska na wakacjach w Grecji
fot. Instagram:@blanka_lipinska

Blanka Lipińska nago na wakacjach w Grecji. Autorka "365 dni" opalała się bez bikini w towarzystwie Barona. Nagie zdjęcie Blanki Lipińskiej trafiło na Instagram i rozgrzało fanów! 

Blanka Lipińska opala się nago na wakacjach. Autorka erotycznego bestsellera "365 dni" wypoczywa z Baronem w ekskluzywnym kurorcie na Krecie i naturalnie relacjonuje pobyt na Instagramie. Pisarka właśnie pochwaliła się zdjęciem, na którym pojawia się w odważnym negliżu. Blanka Lipińska pozuje topless, lecz prawdopodobnie nie ma na sobie także dołu od bikini. Gorące ujęcie zelektryzowało fanów. 

Blanka Lipińska ma za sobą wyjątkowo pracowity okres. Przez ostatni rok ciężko pracowała na sukces swoich kolejnych powieści. Udało jej się wypromować erotyczną trylogię i sprawić, że wszystkie części znikały z księgarń jak świeże bułeczki. Na dodatek wyprodukowała film "365 dni", który okazała się kasowym hitem podkupionym przez Netfliksa. Wkrótce przedsiębiorcza gwiazda wyda swoją twórczość za granicą. Lipińska nawiązała współpracę z amerykańską agentką, która pomoże jej wypromować książki w USA i innych krajach. Nieoficjalnie wiadomo, że pisarka przymierza się do zekranizowania drugiej ze swoich powieści "Ten dzień".

Blanka Lipińska szczerze o swoich książkach. "W świetle języka polskiego jestem grafomanką"

Blanka Lipińska nago na wakacjach w Grecji

Blanka Lipińska pochwaliła się nagim zdjęciem na Instagramie. Dziewczyna Barona opalała się bez bikini, a swoje wdzięki sprytnie zakryła nogami. Na szczęście gwiazda mogła liczyć na intymną atmosferę. 

Próżno tu szukać głośnych rozrywek, są za to kameralne koncerty, joga i 5 restauracji a’la carte - opisuje miejsce pobytu Lipińska. Dostaliśmy więcej niż oczekiwaliśmy - spokój, prywatność i kilka kilogramów do przodu - pisze zachwycona i obiecuje wrócić tam za rok. 

Jak wam się podobają widoki? 

 

Posłuchaj podcastu