Zamknij

Blanka Lipińska kupiła nowe mieszkanie. Luksusowo je urządzi: "Chcę jacuzzi"

19.06.2020 12:45
Blanka Lipińska
fot. Instagram/@blanka_lipinska

Blanka Lipińska już w przyszłym miesiącu przeprowadzi się do nowego mieszkania. Autorka "365 dni" w relacji na Instagramie opowiedziała o tym, jak planuje je urządzić. Ma bardzo poważne plany, jeśli chodzi o taras.

Blanka Lipińska to autorka książki "365 dni", która odniosła ogromny sukces wśród polskich czytelniczek. Po premierze ekranizacji powieści erotycznej głośno o pisarce zrobiło się także za granicą. Film cieszy się popularnością na platformie Netflix już nie tylko w Polsce, ale również Wielkiej Brytanii, Szwecji czy na Filipinach.

Sukces twórczości Blanki Lipińskiej wyraźnie przełożył się na jej finanse. Ostatnio gwiazda postanowiła spełnić kolejne ze swoich marzeń - kupiła mieszkanie w Warszawie. Jak zapowiedziała w relacji na InstaStories, już w lipcu planuje przeprowadzkę do nowego lokum.

Zobacz także: Blanka Lipińska szczerze o swoich książkach. "W świetle języka polskiego jestem grafomanką"

Blanka Lipińska kupiła mieszkanie. Autorka "365 dni" ma ambitne plany na urządzenie tarasu

- Pytanie, jak poszły negocjacje mieszkania. Tak! Przeprowadzam się w przyszłym miesiącu. Teraz będę ciągle was o coś pytać, bo muszę to mieszkanie urządzić. Sofy, łóżka, komody, rzeźby, trupie czachy, pistolety. A do tego wszystkiego mam gigantyczny taras - zapowiedziała Blanka Lipińska na InstaStories.

Okazuje się, że największe plany związane są właśnie z tarasem. Gwiazda chce urządzić go z ogromnym przepychem.

- Chciałabym mieć drzewa. Takie wielkie drzewa. Jest jedno mieszkanie na Wilanowie, które ma drzewa na tarasie i ja też chcę drzewa mieć, a co! I jacuzzi pompowane. Wszystko, dobrobyt! - powiedziała.

Podoba wam się pomysł Blanki na urządzenie tarasu?