Zamknij

Blanka Lipińska kusi w bikini. Pisarka wspomina wakacje w Egipcie

20.10.2020 15:46
Blanka Lipińska
fot. Piotr Molecki/East News

Blanka Lipińska opublikowała zdjęcie z wakacji w Egipcie. Autorka "365 dni" pozuje na jachcie, odsłaniając zgrabne ciało w bikini. Baron ma czego żałować?

Blanka Lipińska to polska pisarka i celebrytka, która podbiła świat erotyczną trylogią "365 dni". Pierwsza część serii została zekranizowana, a po sukcesie kinowym film trafił na Netfliksa. Niespodziewanie w bohaterach wykreowanych przez Blankę zakochali się widzowie na całym świecie. Autorka może być z siebie dumna - przed nią ekranizacja kolejnych części oraz wydawanie książek za granicą.

Niestety, w życiu prywatnym Blanki Lipińskiej nie wszystko układa się dobrze. Kilka miesięcy temu gwiazda związała się z muzykiem, Aleksandrem Baronem. Choć wydawało się, że ich relacja jest bardzo udana, ostatnio pisarka potwierdziła informację o zakończeniu związku. Aby skutecznie odpocząć po rozstaniu, Blanka postanowiła wybrać się sama na krótkie wakacje.

Zobacz także:  Blanka Lipińska i Baron rozstali się. Autorka "365 dni" potwierdziła rozpad związku

Blanka Lipińska na wakacyjnym zdjęciu w bikini

Blanka wybrała się do Al-Dżuny, gdzie uprawiała ukochany kitesurfing. Ostatnio pochwaliła się seksownym zdjęciem w czarnym bikini. To nie pierwszy raz, gdy celebrytka wybiera Egipt na cel swoich podróży.

- Mój brat powiedział mi dzisiaj genialną rzecz, tak prostą, a tak ważną... - Rybka... życie to PODRÓŻ, nie WYŚCIG - opisała zdjęcie Blanka Lipińska.

Wpis Blanki postanowili skomentować jej koledzy i koleżanki z show-biznesu, między innymi Marcelina Zawadzka, Maciej Borowicz z "Big Brothera" oraz Mariusz Raduszewski. Nie szczędzili pisarce komplementów.

- Dobra forma ciotka.

- Moja piękna.

- Zwiedzaj i podziwiaj, Blaneczko - skomentowali znajomi pisarki.

Podoba wam się wakacyjne zdjęcie Blanki?