Zamknij

Blanka Lipińska laureatką nagrody Bestsellery Empiku 2019. "Kolejne 365 dni" okazało się hitem

Judyta Wanicka
05.02.2020 15:21
Blanka Lipińska
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Bestsellery Empiku 2019 przyznane. Jedną z laureatek została Blanka Lipińska, której książka "Kolejne 365 dni" zwyciężyła w kategorii "Literatura obyczajowa".

Blanka Lipińska otrzymała nagrodę Bestsellery Empiku 2019, którą znana sieć przyznaje autorom najlepiej sprzedających się wydawnictw. Autorka erotycznych powieści została wyróżniona za trzecią książkę zatytułowaną "Kolejne 365 dni". Za kilka dni pisarkę czeka wielka premiera ekranizacji "365 dni" z Anną Marią Sieklucką i Michelem Morrone w rolach głównych.

365 dni: Opublikowano drugi zwiastun filmu. Fanki: "Jeszcze lepszy niż poprzedni" [WIDEO]

Blanka Lipińska pisze czwartą książkę

Blanka Lipińska triumfowała na gali Empiku w kategorii "Literatura obyczajowa". Ostatnia część erotycznego tryptyku okazała się hitem i przyniosła kolejny sukces na konto aspirującej pisarki. Autorka "Kolejnych 365 dni" podziękowała na Instagramie fanom i wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania książki.

No cóż Kochani... MAMY TEN PIENIEK! Dziękuję Wam, to Wasza nagroda, zasługa, to Wasz wybór. Nie ma mnie bez Was. Dziękuje, że mogłam tam wczoraj stanąć, serce niemal rozerwało mi płuca, kiedy wyczytali moją kategorię. I nie wiem, czego bałam się bardziej... że dostanę i będę musiała tam iść i gadać, czy że nie dostanę i będę zawiedziona. Poszłam niesiona szeptem prawdziwych pisarzy i satysfakcją, że oto ja, dziewczyna z Puław, laska, która przynajmniej w teorii nie umie pisać, odbiera literacką nagrodę - napisała Blanka Lipińska.

Blanka Lipińska zamierza wydać czwartą książkę. Nie będzie to jednak kolejna erotyczna powieść, lecz poradnik o odchudzaniu. Pisarka ma za sobą spektakularną metamorfozę - schudła aż 30 kg. W nowej książce chciałaby zdradzić fankom swój sekret.

To będzie zlepek porad o detoksie, zdrowej diecie, walce z cellulitem - mówiła w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Blanka Lipińska.

EN_01413888_0336
fot. TRICOLORS/East News
Zagłosuj

Jesteś wielbicielką/wielbicielem książek Blanki Lipińskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw