Zamknij

Blanka Lipińska ma brata geniusza. Pochwaliła się też piękną mamą [FOTO]

Judyta Wanicka
17.03.2020 16:52
Blanka Lipińska
fot. Instagram:@blanka_lipinska

Blanka Lipińska opowiedziała o relacjach z mamą oraz pochwaliła się, że ma genialnego brata. Autorka "365 dni" przyznaje, że jest zupełnym przeciwieństwem swojego rodzeństwa. 

Blanka Lipińska rzadko pokazuje zdjęcia bliskich w mediach społecznościowych. Pierwszy raz pochwaliła się rodziną podczas premiery filmu "365 dni", podczas której pozowała do zdjęć z rodzicami. Fani pisarki przecierali oczy ze zdumienia, że jej mama wygląda tak młodo. W końcu gwiazda postanowiła pochwalić się piękną rodzicielką na okładce magazynu "Gala". Przy okazji opowiedziała o relacjach z bratem. 

Blanka Lipińska pochwaliła się zdolnym bratem 

Okazuje się, że autorka bestsellerowych powieści ma starszego brata. Mężczyzna jest jej totalnym przeciwieństwem. Ona od dziecka cechowała się zuchwałym i buntowniczym charakterem, on za to był spokojny, ułożony i rozważny. Do tego świetnie się uczył i był pupilem wszystkich nauczycieli. Niestety tego samego nie można było powiedzieć o zadziornej Blance, która często sprawiała problemy w szkole. 

Mam o rok starszego brata geniusza. Kuba jest wybitny w każdej dziedzinie oprócz muzyki. Był pierwszym dzieckiem, zawsze świetnie się uczył. Ja próbowałam się prześlizgnąć, kombinować. On był lubiany przez nauczycieli i dyrekcję, miał wzorowe zachowanie, a ja zawsze poprawne albo nieodpowiednie. Nie mieli ze mną w szkole łatwo – wspomina Blanka Lipińska w rozmowie z "Galą".

Brat uchodził także za wzór w domu. Z Blanką trudno było dojść do porozumienia. Pisarka wspomina, że okres dojrzewania przechodziła wyjątkowo burzliwie. 

Byłam okropna. Fatalnie odzywałam się do rodziców. Chętnie cofnęłabym się w czasie i sprzedała sobie siarczystego liścia. Pamiętam, jak się brzydko do mamy odezwałam i dostałam za to w twarz. Ile mogłam mieć wtedy lat? Piętnaście? Szesnaście? – wspomina. Uważam, że rodzice powinni wtedy wystawić mnie za drzwi i pokazać mi, ile mam do stracenia. Wstyd mi do dzisiaj za to - bije się w pierś pisarka. 

Niestety brat Blanki Lipińskiej nie pojawia się na profilach społecznościowych. Być może wkrótce pisarka zechce pochwalić się nim na swoim Instagramie. Tymczasem fani ponownie mają okazję podziwiać piękną mamę Blanki - panią Małgorzatę Lipińską. Obie wystąpiły razem w sesji. 

Zagłosuj

Masz rodzeństwo?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw