Zamknij

Blanka Lipińska zrobiła w Meksyku nowy tatuaż. Internauci żartują: "Symbol WiFi" [FOTO]

05.03.2021 12:48
Blanka Lipińska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Blanka Lipińska pochwaliła się nowym tatuażem, jaki sprawiła sobie w Meksyku. Choć opowiedziała o jego wyjątkowej symbolice, część internautów pozwoliła sobie na żarty z autorki "365 dni". W nowym wzorze na ciele celebrytki dostrzegli między innymi symbol sieci WiFi.

Blanka Lipińska mogłaby napisać poradnik o tym, jak błyskawicznie wejść do grona polskich celebrytów. Promotorka KSW Ring Girls, która pełniła także rolę menadżerki nocnych klubów, pokonała drogę na szczyt krajowego show-biznesu skokowo. Wszystko za sprawą erotycznej powieści "365 dni", która niespodziewania stała się bestsellerem i aktualnie pojawia się w wielu wersjach językowych. Blanka poszła za ciosem, powstały kontynuacje głośnej książki, a także jej kinowa ekranizacja. Film odniósł sukces na platformie Netflix i nawet siedem nominacji do antynagród Złotych Malin nie psuje dobrego nastroju Lipińskiej. Nic w tym dziwnego, dzięki "365 dni" stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich autorek i zarobiła ogromne pieniądze.

Blanka nie ukrywa, że sukces książki i filmu pozwolił jej spełnić marzenia. Nie narzeka na brak pieniędzy, może pozwolić sobie między innymi na luksusowe wakacje w malowniczych miejscach. Lipińska, jak wiele innych polskich gwiazd, postanowiła wypocząć w meksykańskim Tulum i chętnie relacjonuje swój pobyt za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pokazała między innymi nowy tatuaż, na który zdecydowała się w trakcie urlopu. Choć wyjaśniła jego symbolikę, część internautów złośliwie żartuje z nowego wzoru na jej ciele.

ZOBACZ TAKŻE: 365 dni: Morrone stracił rolę w hicie Netflixa. To przez stan jego zdrowia. "To mnie dobija"

Blanka Lipińska pokazała nowy tatuaż. Internauci wyśmiewają autorkę "365 dni"?

Na Instastory Blanki Lipińskiej pojawiła się relacja z wizyty w salonie tatuażu i wykonania nowego wzoru na swoim ciele. Celebrytka przyznała, że wiele tatuaży, które posiada, nie mają konkretnego przesłania. Tym razem jednak postanowiła ozdobić skórę czymś, co będzie symboliczne.

- A ten tatuaż, który robię dzisiaj... No długo zastanawiałam się nad tym, co to będzie i wybrałam (...) To dwa połączone symbole. Księżyc w nowiu oznaczający nowy początek i znak symbolizujący życie tu i teraz - poinformowała.

Niestety nie wszyscy internauci podzielili zachwyt Blanki nad symbolem. Pojawiły się ironiczne komentarze, w których porównywali wzór między innymi do ikony reprezentującej połączenie WiFi.

- Zanim przeczytałam, co oznacza ten tatuaż, zastanawiałam się, po co jej WiFi? Sądzi, że przez to będzie mieć lepszy zasięg?

- W sumie fajny myk, jakby można było sobie wszczepić przenośny router. Tatuaż brzydki, cokolwiek on nie przedstawia.

- Mi osobiście przypomina spławik w wodzie, nie domyśliłam się, że chodzi o księżyc - czytamy.

Najważniejsze, że Blanka ma świadomość symbolu, który umieściła na swoim ciele.