Zamknij

Blanka Lipińska miała poważny wypadek. "Mogłam naprawdę stracić życie"

26.10.2021 14:15
Blanka Lipińska
fot. Viphoto/ East News

Blanka Lipińska doznała poważnego wypadku podczas wakacji. Celebrytka mocno przestraszyła swoich fanów, pokazując podrapaną i posiniaczoną twarz. "Mogłam naprawdę stracić życie" - podkreślała autorka książek "365 dni" na swoim Instagramie

Blanka Lipińska uwielbia aktywnie wypoczywać. Gwiazda lubi sporty wodne, w szczególności kitesurfing. Niedawno wyjechała do Egiptu razem ze swoją przyjaciółką Olą, gdzie oddają się wspólnej pasji. Niestety, Lipińska podczas urlopu doznała wypadku, o którym poinformowała swoich fanów. Chciała wykonać manewr, jednak nie wszystko poszło tak, jakby tego sobie życzyła. Skończyło się co prawda na podrapanym czole i nosi, jednak mogło być znacznie gorzej.

Zobacz też:  Blanka Lipińska zapowiedziała kolejne "dzieło". Będzie nowa produkcja, oparta o jej scenariusz

Blanka Lipińska miała poważny wypadek. "Mogłam naprawdę stracić życie"

"To jest wspaniały guz. Dobrze wyglądam, co? Cieszmy się, że nic mi się nie stało. Mogłam naprawdę stracić życie. A tak witam was z tego pięknego kraju, w którym jest piękna pogoda" - powiedziała Blanka Lipińska na InstaStories".

Kilka dni temu Lipińska pisała na Instagramie o wolności, którą daje jej pasja - czyli kitesurfing.

"WOLNOŚĆ ! Mega ważne dla mnie uczucie…ważne w życiu, związku, przyjaźni, w głowie. To dzięki kite zrozumiałam, czym ona naprawę jest. Na wodzie nie myślę absolutnie o niczym, a myślałam, że to niemożliwe. Zajebiste uczucie, dające ogromny spokój, odpoczynek i wytchnienie. Każdej osobie polecam znaleźć pasje, która da jej wolność i pozwoli w niej zatracić" - pisała gwiazda.