Zamknij

Blanka Lipińska mięknie przy Baronie. Przygotowała dla niego romantyczną niespodziankę w kuchni

Judyta Wanicka
20.03.2020 17:07
Blanka Lipińska
fot. Instagram:@blanka_lipinska

Blanka Lipińska specjalnie dla Barona weszła do kuchni i upiekła mu bezglutenową szarlotkę. Harda pisarka przyznała się, że pod wpływem nowego związku stała się bardziej romantyczna. 

Blanka Lipińska już nie kryją się z romansem z Aleksandrem Baronem. Autorka "365 dni" pochwaliła się niedawno pierwszym wspólnym zdjęciem na Instagramie. Na razie nie zdradza, co konkretnie łączy ją z muzykiem, ale po ostatniej relacji na Instastory można wywnioskować, że relacja weszła już na wyższy poziom. Pod wpływem nowej znajomości pisarka zakasała rękawy i zabrała się za pieczenie dla Barona. 

Blanka Lipińska piecze bezglutenową szarlotkę dla Barona

Blanka Lipińska zwykle nie bawi się w subtelności, ale nowy związek sprawił, że gwiazda zapałała romantyzmem. Specjalnie dla nowego chłopaka nauczyła się piec bezglutenową szarlotkę. Mało tego, zadbała, by wypiek miał kształt serca. 

Piekę bezglutenową szarlotkę, wiadomo, że nie dla siebie. To mój pierwszy raz, możne być różnie, jak widać po kuchni. Zrobiłam ją w brytfance w kształcie serca. Tak, jestem romantyczna, ale nie mówcie nikomu, bo stracę opinię podłej, zimnej s*ki - wyznała pisarka. 

Gotowym wypiekiem się nie pochwaliła, ale z relacji dowiadujemy się, że ciasto zniknęło w mgnieniu oka. 

Chyba wyszła niezła, skoro została tylko 1/4. Ale tak myślę, że chyba już nie ma tego ciasta - pochwaliła się Blanka Lipińska. 

Czyżby wyzwolona gwiazda hołdowała tradycyjnej zasadzie: "przez żołądek do serca mężczyzny"?

blanka lipinska 222
fot. Instastory:@blanka_lipinska
Zagłosuj

"Przez żołądek do serca" - uważasz, że to się sprawdza?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw