Zamknij

Blanka Lipińska oszpecona? Narzeka na nieudany zabieg. "Naprawdę fatalnie" [FOTO]

27.08.2020 10:23
Blanka Lipińska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Blanka Lipińska nie ukrywa, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Niestety, jeden z zabiegów został zdaniem autorki wykonany nieprofesjonalnie i zostawił ślad na jej ciele. Blanka poprosiła fanki o pomoc. 

Blanka Lipińska jeszcze kilka lat temu nie zaliczała się do grona czołowych krajowych celebrytek. Menadżerka nocnych klubów i promotorka federacji KSW Ring Girls ogromną popularność zawdzięcza wydanej w 2018 roku erotycznej powieści "365 dni" oraz kolejnych tomów serii. Krytycy co prawda nie zostawili na literackim talencie Blanki suchej nitki, a książki były krytykowane za epatowanie niesmaczną erotyką, ale "365 dni" okazało się sprzedażowym hitem. Erotyczna seria stała się bestsellerem, Blanka niemal z miejsca celebrytką, a fani historii mogli obejrzeć kinową ekranizację książki.

Obecnie Blanka cieszy się ogromną popularnością, o czym świadczy zainteresowanie mediów oraz zainteresowanie użytkowników mediów społecznościowych. Profil Lipińskiej na Instagramie obserwuje już ponad 650 tysięcy osób. W 2020 roku głośno zrobiło się o jej związku z Baronem, byłym partnerem Julii Wieniawy.

Blanka znana jest z licznych tatuaży, nie ukrywa także, że poprawiała swój wygląd z pomocą zabiegów medycyny estetycznej. Niestety, jeden z nich, z pozoru niewinny, okazał się wyjątkowo nieudany. Lipińska poskarżyła się fanom i poprosiła ich o radę.

 Blanka Lipińska ma dość polskich turystów za granicą. "My nie jesteśmy zwierzętami!"  

Blanka Lipińska o nieudanym zabiegu. Pozostawił trwały ślad?

Na Instastory Blanki Lipińskiej pojawiły się nowe zdjęcia. Autorka "365 dni" poskarżyła się fanom na miejsce, które odwiedziła w celu wykonania makijażu permanentnego. Niestety, zdaniem Blanki zabiegu wykonanego nieprofesjonalnie.

- Tak drogie panie, mam permanentną kreskę na oku. Nie, nie polecę miejsca, w którym ją zrobiłam, ponieważ kreska jest zrobiona naprawdę fatalnie, a przy okazji została za głęboko wbita, więc chyba zostanie ze mną na zawsze – co nie jest najlepszym rozwiązaniem, bo nie o to chodzi w makijażu permanentnym - zdradziła.

Blanka postanowiła poradzić się fanek i poprosiła o rekomendacje salonów, które mogłyby jej pomóc. Z taką ilością wielbicielek z pewnością znajdzie pomoc.

Blanka Lipińska
fot. Instagram:@blanka_lipinska