Zamknij

Blanka Lipińska nie ma gustu? Stylistka bezlitośnie o jej butach. "Żenująco kiczowate"

24.06.2020 15:48
Blanka Lipińska
fot. Instagram:@blanka_lipinska

Karolina Domaradzka skrytykował buty Blanki Lipińskiej. Stylistka znana z afery metrowej bezlitośnie podsumowała modowy wybór autorki "365 dni". Jeśli przyjąć, że buty sporo mówią o człowieku, to Blanka Lipińska raczej nie ma powodu do dumy.

Blanka Lipińska należy do najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Sławę przyniosły jej erotyczne powieści, w tym bestsellerowe "365 dni", które doczekało się ekranizacji i znowu okazało się kasowym hitem. Pisarka święci sukcesy także w sferze prywatnej. Udało jej się poderwać Aleksandra Barona z Afromental, byłego chłopaka Julii Wieniawy, który uchodzi obecnie za niezłą partię. Razem z jurorem "The Voice of Poland" tworzy zgodny związek i chętnie chwali nim na Instagramie.

Gospodyni programu "Tylko jeden" zdołała zgromadzić wokół siebie pokaźne grono fanek, które nie tylko z uwielbieniem podchodzą do jej twórczości literackiej, ale także traktują jako inspirację w innych dziedzinach życia. Sporym zainteresowaniem cieszą się tematy urodowe, które specjalnie dla ciekawskich fanek Blanka Lipińska porusza w relacjach na Instastory. Internautki podziwiają także jej stylizacje i chętnie zagadują, gdzie dostać podobne części garderoby. Pisarka wprawdzie nie aspiruje do miana ikony stylu, ale jej stylizacje rzadko przechodzą bez echa. Niestety nie zawsze są to pochlebne opinie. 

Blanka Lipińska na starych zdjęciach. Jakie operacje plastyczne przeszła autorka "365 dni"?

Karolina Domaradzka skrytykowała buty Blanki Lipińskiej

O opinię na temat modowych upodobań Blanki Lipińskiej pokusiła się Karolina Domaradzka. Stylistka znana z tzw. afery metkowej postanowiła skomentować buty Blanki Lipińskiej - modne od pewnego czasu sneakersy na koturnie. Obuwniczy hit stylistka oceniła jako emblemat kiepskiego gustu. 

Buty z wbudowanym obcasem nie są modne. Są żenująco kiczowate i przereklamowane. Dodatkowo stały się synonimem taniego stylu, który w niektórych kręgach paradoksalnie ma uchodzić za synonim obfitości finansowej. Zamiast nich postaw na fajne kowbojki, albo sandały na słupku - napisała bez ogródek na Instastory.

Wypowiedź Domaradzkiej podzieliła internautów. Część przyznała stylistce rację, inni zarzucali jej czepialstwo i bezsensowne wchodzenie z butami w cudze wybory. Blanka Lipińska na razie nie odniosła się do zamieszania, ale znając jej podejście, raczej nie będzie wdawała się w dyskusje z mało znaczącymi postaciami z Instagrama. 

blanka lipinskaw
fot. Instastory:@karolina_domaradzka