Zamknij

Blanka Lipińska szczerze o swoich operacjach. Nie uwierzycie, ile kiedyś ważyła

Maciej Friedrich
20.08.2019 10:07
Blanka Lipińska szczerze o swoich operacjach. Nie uwierzycie, ile kiedyś ważyła
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Blanka Lipińska dzięki serii powieści erotycznych „365 dni” stała się jedną z najbardziej poczytnych polskich pisarek. W wywiadzie autorka przyznała, że kiedyś ważyła o wiele więcej i aby być szczęśliwa w swoim ciele, poddała się wielu operacjom plastycznym. Co zmieniła w sobie Blanka?

Blanka Lipińska jest żywym przykładem tego, jak szybko można zrobić w Polsce karierę w show-biznesie. Promotorka „KSW Ring Girls” i menadżerka kilku nocnych klubów weszła do świata krajowych celebrytów, kiedy postanowiła zostać pisarką. Jej debiutancka powieść erotyczna „365 dni” oraz jej kontynuacje okazały się hitami. Choć krytycy nie zostawili na warsztacie pisarskim Blanki suchej nitki, jej książki są bestsellerami, a Lipińska stała się rozpoznawalna w całym kraju. Trwają pracę nad ekranizacją „365 dni.

Blanka znana jest również z odważnych stylizacji i zdjęć, które publikuje w mediach społecznościowych. Celebrytka chętnie eksponuje zgrabne ciało i wydatny biust. Okazuje się jednak, że nie zawsze wyglądała tak atrakcyjnie. W wywiadzie opowiedziała o operacjach plastycznych, którym się poddała.

Blanka Lipińska opowiedziała o operacjach plastycznych

Podczas wizyty w „Dzień Dobry TVN” Blanka Lipińska zdradziła, że aby osiągnąć obecny wygląd, musiała pomóc naturze. Pisarka nie ukrywała, że chętnie poddawała się operacjom plastycznym, by być zadowoloną ze swojego ciała. Musiała również poradzić sobie z wagą, ważyła bowiem 84 kilogramy.

Moja próżność nie pozwoli mi już nigdy doprowadzić się do takiego stanu, kiedy byłam grubą świnką z czarnymi włosami. Dieta stała się dla mnie stylem życia.

Blanka nie wstydzi się określenia „zrobiona” i przyznaje, że wydała na operacje plastyczne i diety ogromne kwoty. Podkreśliła jednak, że stara się nie przesadzać ze zmianą wyglądu, by nie zmienić się w „kobietę-kota”.

Krzysztof Ibisz dementuje plotki o operacjach plastycznych

By wyglądać tak jak teraz, wydałam kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zawsze chciałam mieć szczupłą twarz. [...] Zrobiłam sobie operację wycięcia torebek tłuszczowych z policzków. Nigdy nie będę udawać, że mam dietę zmieniającą rysy twarzy. Jestem zrobiona na tyle, na ile było mnie stać. Na tyle, ile uznałam, że będę wyglądać jeszcze w miarę naturalnie, by nie przypominać „kobiety-kota” – szczerze wyznała autorka „365 dni”.

Zagłosuj

Co sądzisz o operacjach plastycznych?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF