Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Blanka Lipińska pokazała zdjęcie z mamą. Internauci zachwyceni

15.07.2019 16:15

Blanka Lipińska, autorka poczytnej powieści "365 dni" oraz jej kontynuacji, chętnie dzieli się z fanami swoim życiem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Postanowiła pochwalić się zdjęciem, na którym pozuje ze swoją mamą. Jej uroda zachwyciła internautów.

Blanka Lipińska pokazała zdjęcie z mamą. Internauci zachwyceni fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Blanka Lipińska to literacki ewenement ostatnich dwóch lat. Z wykształcenia wizażystka, promotorka "KSW Ring Grils", hipnotyzerka i menadżerka nocnych klubów postanowiła zająć się pisarstwem. Kiedy wydała powieść "365 dni", gdzie nie szczędziła czytelnikom często wulgarnych opisów stosunków seksualnych, krytycy nie zostawili na niej suchej nitki, krytykując wszystko, począwszy od zasobu słownictwa, po celowe epatowanie seksem. Nie zmieniło to faktu, że "365 dni" okazało się ogromnym sukcesem i z miejsca stało się bestsellerem. Podobny sukces odniosły kontynuacje, "Ten dzień" oraz "Kolejne 365 dni". Blanka stała się jedną z najbardziej poczytnych pisarek w kraju i zdobyła ogromną popularność.

ZOBACZ TEŻ: Blanka Lipińska schudła 30 kilogramów. Na starych zdjęciach jest nie do rozpoznania

Blanka Lipińska pokazała mamę na Instagramie

Za popularnością powieści Lipińskiej przyszła popularność samej autorki, również w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje odważne zdjęcia. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 140 tysięcy użytkowników. Lipińska chętnie dzieli się z fanami swoim życiem osobistym. Postanowiła pochwalić się zdjęciem ze swoją mamą Małgorzatą, z którą świętowała swoje urodziny.

- Zupełnie nie jesteśmy podobne z wyglądu. Z charakteru...identyczne. Genetykę jak widać na zdjęciu tez mam po niej. I mimo, że jest starsza ode mnie o 22 lata, to bicki ma wciąż lepsze...no i kocham ją najbardziej na świecie - napisała Blanka.

Pod zdjęciem pojawiły się liczne komentarze. Internauci nie ukrywali, że są zachwyceni urodą pani Małgorzaty. Rzeczywiście, mama Blanki wygląda świetnie i widać, że dba o kondycję fizyczną. Wbrew opinii Lipińskiej, panie wydają się do siebie bardzo podobne.

- Serduszko miało wystarczyć, jednak nie mogę się powstrzymać...Mama prima sort.

- Jak siostry. Pięknie wyglądacie.

- Szacun dla mamy, gdybyś nie napisała że to mama, sero myślałam że koleżanka - zachwycali się internauci.

A jak Wy uważacie? Blanka jest podobna do swojej mamy?

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Socha pokazała mamę. Wzięły razem udział w reklamie biżuterii

RadioZET.pl/MF

Oceń