Zamknij

Blanka Lipińska wściekła na fanów? Mocno odpowiedziała na Instagramie

07.08.2020 19:26
Blanka Lipińska zirytowana pytaniami fanów
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Blanka Lipińska ma najwyraźniej dość powtarzających się pytań od fanów. Na Instastory postanowiła zaapelować do wielbicieli. Jej apel nie spodobał się wszystkim fanom, pojawiły się opinie, że autorka "365 dni" irytuje się bez powodu. Autorka odpowiedziała.

Blanka Lipińska to grona najpopularniejszych krajowych celebrytek weszła szybko i przebojowo. Wszystko za sprawą serii erotycznych powieści. Książka "365 dni" i jej kontynuacje okazały się bestsellerami, choć wielu krytyków nie zostawiło na domorosłej pisarce suchej nitki, zarzucając powieściom miałką fabułę, słaby warsztat i epatowanie wulgarną erotyką. Blanka zdaje sobie nic nie robić ze słów krytyki, filmowa ekranizacja "365 dni" pojawiła się na Netflixie, a sama autorka cieszy się popularnością i dobrze układającym się związkiem z Baronem, gitarzystą Afromental i byłym partnerem Julii Wieniawy.

W życiu Lipińskiej najwyraźniej wszystko układa się świetnie. Związek kwitnie, celebrytce udało się także wyjechać na bajeczne wakacje, które relacjonowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na fotografiach mogliśmy podziwiać Blankę Lipińską nago. Wydawać by się mogło, że nie powinny towarzyszyć jej stres i irytacja. Okazuje się jednak, że uwielbiająca swoich fanów Blanka także może poczuć się zmęczona pewnymi zachowaniami internautów.

 Blanka Lipińska planuje przeprowadzkę. Cena apartamentu powala

Blanka Lipińska zmęczona pytaniami fanów? Zaapelowała do wielbicieli

Blanka Lipińska, jak wiele innych celebrytek, dla swoich fanek jest ikoną stylu. Wiele pań chciałoby kupować ubrania i produkty podpatrzone u swojej idolki. Nic dziwnego, że bardzo często pytają, skąd Lipińska ma dany przedmiot. Najwyraźniej jednak pytań pojawia się zbyt wiele, bowiem Blanka na swoim Instastory poprosiła internautów o niezadawanie w kółko tych samych, gdyż nie zamierza się powtarzać. Zdaniem jednej z fanek okazała w ten sposób irytację i delikatny brak zrozumienia.

- Ej, nie każdy ogląda każde Twoje story, więc nie musisz się tak irytować, że ktoś zapyta później raz jeszcze, skoro nie widział odpowiedzi - napisała jedna z fanek.

Lipińska nie zgodziła się z internautką, jej zdaniem wszystko ma swoje granice, a ona dosyć precyzyjnie informuje o produktach, których używa i które promuje.

Zgadzacie się z Blanką?