Zamknij

Blanka Lipińska pisze kolejną książkę. Ma być postać inspirowana Baronem

26.11.2020 14:02
Blanka Lipińska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Blanka Lipińska ujawniła, że zabrała się za swoją kolejną książkę. Ma się w niej pojawić postać inspirowana Baronem! "Zawsze czerpała ze swojego życia" - ustalił serwis "Plotek".

Blanka Lipińska zaledwie kilka tygodni temu zakończyła swój niespełna roczny związek z Aleksandrem Baronem. Choć stara się unikać tematu rozstania i chce układać życie na nowo, to jednak niespodziewane zakończenie związku nie jest zwykle czymś, o czym łatwo zapomnieć. Zdaje się, że autorka thrillerów erotycznych postanowiła skorzystać z terapeutycznej mocy pisania. Właśnie pojawiły się informacje o tym, że Lipińska pracuje nad swoją kolejną książką, w której pojawić się ma postać inspirowana członkiem Afromental.

Jak ustalił "Plotek", powołując się na znajomą pisarki, Blanka nie zamierza jednak w nowym dziele "prać brudów".

Blanka Lipińska pisze trzecią książkę

Ostatnie wydarzenia w życiu Blanki Lipińskiej były dość burzliwe. Z Baronem rozstała się kilka tygodni temu, ale echa tego wydarzenia nie milkną. Niedawno Blanka wdała się w sprzeczkę z Ewą Minge, która skomentowała słaby w swojej opinii styl rozstania muzyka, który porzucił Blankę z zaskoczenia. Pisarka erotyków poczuła się dotknięta tym, że jest traktowana jak ofiara uwiedziona przez "bawidamka" - jak sama określiła. Oświadczyła potem, że to ona Barona uwiodła i że choć się rozstali, nadal się widują i są dla siebie wsparciem

Jak można wywnioskować z najnowszych doniesień, to, co działo się w życiu pisarki, odcisnęło na niej na tyle mocne piętno, że postanowiła uczynić z tego podstawę do napisania kolejnej książki. Dowiadujemy się jednak, że w nowym dziele Blanka nie ma zamiaru "obsmarowywać" Barona, a bohater, który będzie na nim wzorowany, będzie raczej postacią inspirującą.

"Blanka pisze nową książkę. A że zawsze czerpała ze swojego życia, jej ostatnie doświadczenia związku z Aleksandrem też znajdą w niej odzwierciedlenie. W powieści będzie postać, do której ją zainspirował" - cytuje "Plotek".

"Blanka nie zamierza jednak prać brudów i wylewać żali, bohater nie będzie skrajnie złą postacią, raczej interesującym mężczyzną. Twórczym, kreatywnym, takim, z którym można nie tylko się bawić, ale i rozmawiać o życiu" - czytamy dalej.

RadioZET.pl/Plotek/AS