Zamknij

Blanka Lipińska pokazała aktorkę, która zagra Laurę w filmie „365 dni”

Judyta Wanicka
30.09.2019 16:16
Blanka Lipińska
fot. Instagram:@blanka_lipinska

Blanka Lipińska już wie, kto zagra Laurę Biel w ekranizacji jej powieści „365 dni”. Pisarka opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie aktorki wcielającej się w rolę ukochanej Massima. Kogo Blanka Lipińska wybrała do głównej roli kobiecej?

Blanka Lipińska nadzoruje produkcję filmu „365 dni” będącego ekranizacją jej bestsellerowej powieści o tym samym tytule. Autorka erotycznych powieści wybrała już aktorów, którzy wcielą się w rolę głównych bohaterów – Laury i Massima. Latem wielbicieli talentu byłej promotorki KSW Ring Girls zelektryzowała wiadomość, że szefa sycylijskiej mafii zagra przystojny włoski aktor Michele Morrone. Tym samym Blanka Lipińska odrzuciła pomysł, który podsuwało jej wiele fanek, by Massima Toricellego zagrał Mikołaj Roznerski. Po pierwsze on wygląda jak chłopczyk a nie mężczyzna, a po drugie nie jest z Włoch. Tak jak już wiele razy mówiłam – kręcimy film, gdzie postaci będą z tego kraju, z którego są w książce – wyjaśniła na Instagramie. W końcu przyszedł czas, by pokazać internautom odtwórczynię roli Laury.

Blanka Lipińska wybrała aktorkę do roli Laury z „365 dni”

Fanki twórczości Blanki Lipińskiej od dawna zastanawiają się, kto zagra Laurę Biel w ekranizacji powieści „365 dni”. Pisarka długo nie chciała zdradzić, kogo zamierza obsadzić w głównej roli kobiecej. Wreszcie opublikowała zdjęcie, na którym widać wymarzoną kandydatkę. Jest to wysoka i zgrabna brunetka. Niestety pisarka nie chce na razie ujawnić jej tożsamości.

Przyszedł czas i na Nią. Moja MAŁA Laura... Długo Cię szukałam, bo ciężko jest znaleźć siebie. Pamiętam, jak mój producent Tomek Mandes pokazał mi jej zdjęcie. Zapytał: "Kogo ci przypomina?" W pierwszej chwili myślałam, że to ja. Później na castingu oczarowała mnie, jej gra aktorska zachwyciła, a chemia między nią i Massimo upewniła w wyborze. To dopiero macie gwoździa, co? Nie rozpoznacie jej, ale wkrótce poznacie – napisała Blanka Lipińska.

Powstaje film „365 dni” na podstawie powieści Blanki Lipińskiej

Już nie pierwszy raz autorka erotycznego bestsellera nie chce odkrywać wszystkich kart. Niedawno udało się wkręcić fanów, że wzięła ślub z Maciejem Buzałą. Szybko jednak wyjaśniła, że uroczystość była fikcyjna, a zdjęcia pochodzą z planu ekranizacji jej książki „365 dni”. Pisarka postanowiła wykorzystać olbrzymią popularność swoich powieści erotycznych i na podstawie pierwszej z nich zrealizować film. Premiera „365 dni” zaplanowana jest na 14 lutego 2020 roku. Będzie to opowieść o namiętnej miłości 29-letniej Laury Biel i Massima Toricellego, który jest szefem sycylijskiej mafii. Ich romans rozkwita po tym, jak dziewczyna zostaje porwana. Przystojny Massimo próbuje uwieść piękną Laurę. Daje jej 365 dni na to, by go pokochała i została u jego boku. Massima zagra włoski aktor Michele Morrone, który w 2016 roku wziął udział we włoskim „Tańcu z gwiazdami”.

RadioZET.pl/jw