Zamknij

Blanka Lipińska pokazała odważne zdjęcie w bieliźnie. Fotografię skomentowała Grażyna Szapołowska

Sylwia Wamej
30.12.2019 17:11
Blanka Lipińska
fot. Instagram.com/ Blanka Lipińska

Blanka Lipińska to gwiazda, która nie wstydzi się odsłaniać ciała. Autorka powieści "365 dni" opublikowała na Instagramie zdjęcie odważne zdjęcie w bieliźnie, które okrasiła tajemniczym opisem. Zdjęcie skomentowała Grażyna Szapołowska.

Blanka Lipińska opublikowała odważne zdjęcie w bieliźnie. Fotografię skomentowała Grażyna Szapołowska

Blanka Lipińska lubi chwalić się na swoim Instagramie idealnie wyrzeźbionym ciałem. Autorka "365 dni" nie ma problemu z tym, żeby pozować w skąpym bikini czy bieliźnie. Ostatnio pochwaliła się jędrnym ciałem, prezentując się w seksownej bieliźnie. Blanka do roznegliżowanego zdjęcia dodała tajemniczy opis: "Tęsknić to mieć nadzieje, że coś wróci" - napisała Lipińska. Wśród licznych komentarzy pojawił się ten od Grażyny Szapołowskiej. "Lub ktoś" - napisała aktorka.

Pod zdjęciem pojawiły się komentarze fanów, którzy komplementowali ciało celebrytki. "Torpeda", "sztos ciało Blanka" - pisali.

"365 dni". Kiedy premiera filmu Blanki Lipińskiej?

7 lutego 2020 roku swoją premierę będzie miał film "365 dni" na postawie książki Blanki Lipińskiej o tym samym tytule. W rolach głównych zobaczymy m.in. Annę Marię Sieklucką, Michele Morrone, Tomasza Stockingera oraz Natalię Janoszek.

"Laura wraz ze swoim chłopakiem Martinem i dwójką przyjaciół, wyjeżdżają na wakacje na Sycylię. Drugiego dnia pobytu –  w swoje dwudzieste dziewiąte urodziny, dziewczyna zostaje porwana. Porywaczem okazuje się głowa sycylijskiej rodziny mafijnej, szalenie przystojny, młody Don – Massimo Toricelli. Mężczyzna kilka lat wcześniej przeżył zamach na swoje życie. Postrzelony kilka razy prawie umarł –  a kiedy jego serce przestało bić, przed oczami zobaczył dziewczynę, a dokładnie Laurę Biel. Gdy przywrócono go do życia, obiecał sobie, że odnajdzie kobietę, którą zobaczył. Massimo daje dziewczynie 365 dni na to, by go pokochała i została z nim" - czytamy w oficjalnym opisie książki.

Zagłosuj

Czytasz książki Blanki Lipińskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW