Zamknij

Blanka Lipińska pokazała romantyczne zdjęcie z Baronem. "Nie jesteśmy idealni"

11.08.2020 14:18
Blanka Lipińska
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Blanka Lipińska niedawno świętowała pół roku związku z Aleksandrem Baronem. Choć autorka "365 dni" nieczęsto publikuje prywatne zdjęcia ze swoim ukochanym, tym razem postanowiła zrobić wyjątek.

Blanka Lipińska to niewątpliwie jedna z najbardziej rozpoznawalnych i rozchwytywanych polskich autorek. Powieść erotyczna "365 dni" oraz jej ekranizacja błyskawicznie zdobyły popularność w naszym kraju i poza jego granicami. Fani gratulują pisarce kolejnych sukcesów zawodowych. Błyskawicznie rozwijająca się kariera to nie jedyny powód do radości. Blanka Lipińska ma również sporo szczęścia w miłości.

Autorka bestselleru od sześciu miesięcy spotyka się z byłym chłopakiem Julii Wieniawy, muzykiem i jurorem "The Voice of Poland" Aleksandrem Baronem. Na początku pandemii koronawirusa postanowili zamieszkać razem, co tylko wzmocniło łączącą ich więź. Choć Blanka rzadko wrzuca na swojego Instagrama zdjęcia z ukochanym, z okazji pół roku razem postanowiła zrobić wyjątek.

Zobacz także: Blanka Lipińska kompletnie naga. Pisarka odważnie odsłoniła ciało na wakacjach [FOTO]

Blanka Lipińska pochwaliła się uroczym zdjęciem z Baronem

Blanka Lipińska opublikowała romantyczne zdjęcie. Celebrytka z uśmiechem przytula się do Barona. W opisie podzieliła się szczerym wyznaniem miłości.

- Nie jesteśmy idealni. Czasem bywamy zgodni. Ale umiemy być cierpliwi. A co najważniejsze wierzymy w to samo... wierzymy w NAS - napisała Blanka Lipińska.

Internautom bardzo spodobało się ich wspólne zdjęcie. W komentarzach gratulują parze wytrwałości oraz życzą im jeszcze więcej pięknych chwil.

- Jak pięknie.

- No pasujecie do siebie bardzo.

- Pięknie napisane - piszą fani.

Wam też się podoba zdjęcie Blanki i Barona?