Zamknij

Blanka Lipińska pokazała stare zdjęcia. Tak wyglądała w dzieciństwie. "Gruba, ale urocza" [FOTO]

Judyta Wanicka
05.05.2020 14:43
Blanka Lipińska
fot. Instagram:@blanka_lipinska

Blanka Lipińska pokazała stare zdjęcia z dzieciństwa. Aktorka erotycznej powieści "365 dni" wyciągnęła archiwalne fotografie, na których pokazała siebie jako małą dziewczynkę i nastolatkę. Jak Blanka Lipińska wyglądała we wczesnej młodości? 

Blanka Lipińska opublikowała stare zdjęcia na Instagramie. Autorka bestsellerowej powieści "365 dni" pokazała fanom, jak wyglądała w dzieciństwie i jako nastolatka. Nie ukrywa przy tym, że zanim stała się sławna, borykała się z licznymi kompleksami. Jej zmorą była nadwaga i brak biustu. Blanka Lipińska w młodości ważyła 84 kilogramy. Obecny wygląd udało jej się osiągnąć dzięki diecie i ćwiczeniom, ale pomogły jej także zabiegi medycyny estetycznej.

Operacje plastyczne Blanki Lipińskiej nie są tematem tabu. Gwiazda chętnie pokazuje stare zdjęcie sprzed metamorfozy i szczerz przyznaje, co sobie poprawiła. Fotografie Blanki Lipińskiej z okresu szkoły są najlepszym dowodem na to, jaką wielką metamorfozę ma za sobą pisarka erotycznych powieści. Niemniej jej wygląd nie uległ drastycznym zmianom. Na szczęście nadal przypomina siebie sprzed lat, a do tego udało jej się zachować dawny urok. 

Blanka Lipińska na starych zdjęciach. Jakie operacje plastyczne przeszła autorka "365 dni"?

Blanka Lipińska pokazała stare zdjęcia z dzieciństwa

Blanka Lipińska urodziła się 22 lipca 1985 roku w Puławach. Autorka polskiego Greya chętnie wraca pamięcią do lat młodości, a swoimi wspomnieniami dzieli się w mediach społecznościowych. Fani mieli już okazję zobaczyć zdjęcia Blanki Lipińskiej ze studniówki oraz sprzed poprawek urody. Tym razem pisarka sięgnęła do jeszcze odleglejszych czasów i opublikowała fotografie z dzieciństwa.

Blanka Lipińska była uroczą dziewczynką, a w latach późniejszych niejedna koleżanka z klasy mogłaby jej pozazdrościć urody. Pisarka jednak krytyczne ocenia swój dawny wygląd. Pokazując stare zdjęcia, stwierdziła, że była grubym dzieckiem. 

Blanka, Blanka, Blanka... Tu muszę przyznać, że naprawdę byłam urocza. Gruba, ale urocza - przyznała. 

Bardzo się zmieniła? 

blanka lipinska stare zdjecia
fot. Instastory:@blanka_lipinska
blanka stare zdjęcie 2
fot. Instastory:@blanka_lipinska.
Zagłosuj

Czekasz na czwartą część "365 dni"?

Liczba głosów:

RadoZET.pl/jw