Zamknij

Blanka Lipińska poprowadzi reality show w Polsacie. Wiemy, o czym będzie program

Judyta Wanicka
06.02.2020 12:49
Blanka Lipińska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Blanka Lipińska została prowadzącą nowego reality show w Polsacie. Autorka "365 dni" poprowadzi program "Tylko jeden", w którym uczestnicy będą rywalizowali o kontrakt z federacją MMA. Kiedy, gdzie i o której oglądać nowy program z Blanką Lipińską?

Blanka Lipińska odnosi kolejne sukcesy zawodowe. Autorka erotycznych powieści została laureatką nagrody Bestsellery Empiku 2019 za trzecią książkę "Kolejne 365 dni". Już jutro, 7 lutego, będzie świętować premierę swojego filmu "365 dni", który zapowiadany się na komercyjny hit. Pisarka otrzymała także propozycję z telewizji Polsat. Od marca poprowadzi nowy reality show z zawodnikami MMA.

Blanka Lipińska poprowadzi program "Tylko jeden" w Polsacie

Blanka Lipińska została gospodynią programu "Tylko jeden", który pojawi się na antenie Polsatu 6 marca. Autorka "365 dni" stanie na czele grupy zawodników mieszanych sztuk walki rywalizujących o kontrakt z federacją KSW. Sama przez lata współpracowała z Konfrontacją Sztuk Walki jako promotorka KSW Ring Girls.

Mam silny pierwiastek męski i dlatego nie obawiam się roli jedynej kobiety w „Tylko jeden”. Wprowadzę element kobiecy do tej świątyni testosteronu, ale niech żaden z uczestników nie liczy na słodką blondyneczkę, z którą będzie mógł poflirtować. Mogę być dla uczestników programu przyjaciółką, ale gdy zajdzie taka potrzeba, to poznają moją drugą twarz, mniej słodką niż ta pierwsza - zapowiada Blanka Lipińska.

Tylko jeden - o czym jest program z Blanką Lipińską?

Zasady reality show "Tylko jeden" są proste. W programie bierze udział 10 mężczyzn uprawiających mieszane sztuki walki. W ciągu ośmiu tygodni walczą o główną nagrodę, jaką jest kontrakt z federacją KSW i opieka nad dalszym rozwojem kariery. Pierwszy odcinek programu "Tylko jeden" zostanie wyemitowany 6 marca 2020 roku w Telewizji Polsat. Program będzie można oglądać w piątki około godz. 22.00, tuż po "Tańcu z gwiazdami".

Zagłosuj

Będziesz oglądał/oglądała program "Tylko jeden" z Blanką Lipińską?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw