Zamknij

Blanka Lipińska przefarbowała włosy. Wygląda jak ulubiona bohaterka Barona z "Sex Education" [FOTO]

Judyta Wanicka
27.03.2020 15:45
Blanka Lipińska
fot. Instagram:@blanka_lipinska

Blanka Lipińska zmieniła kolor włosów. Autorka "365 dni" przefarbowała się na jasny róż i wygląda teraz jak Maeve z serialu "Sex Education" - ulubiona bohaterka Barona. 

Blanka Lipińska już nie kryją się z romansem z Aleksandrem Baronem. Autorka "365 dni" pochwaliła się niedawno pierwszym wspólnym zdjęciem na Instagramie. Na razie nie zdradza, co konkretnie łączy ją z muzykiem, ale ostatnie relacje na Instastory zdradzają, że ich znajomość weszła już na wyższy poziom. Pisarka nie tylko nauczyła się piec zdrowy przysmak dla swojego ukochanego, ale także pod jego wpływem zmieniła kolor włosów.

Blanka Lipińska ma różowe włosy 

Blanka Lipińska zaskoczyła fanów szaloną zmianą na głowie. Pisarka zdecydowała się przefarbować włosy na jasny róż. Tak oryginalny kolor pewnie nie pojawiłby się na jej włosach, gdyby nie Baron i wspólne oglądanie serialu "Sex Education". Lipińska nie ukrywa, że jej nowy kochanek zainspirował ją do zmiany. Wystarczyło, że Baron zdradził słabość do Maeve Wiley, która również ma różowe włosy. 

Dzień dobry moi kochani, to jest piękny dzień! Tak, mam różowe włosy. Tak, to się nazywa nuda na chacie. A prawda jest taka, że oglądaliśmy ostatnio "Sex Education". Jak ktoś oglądał, to wie, że tam w pierwszym sezonie jest Maeve. Uznaliśmy, że jest sexy. Ok, ona ma 16 lat, a ja mam 35... Ale i tak pofarbowałam sobie włosy. Nie, no nie pofarbowałam! To odżywka, zawsze można zmyć - powiedziała na Instastory Blanka.  

baron 2
fot. Instastory:@blanka_lipinska

Nagle w relację pisarki wtrącił się Baron. Muzyk podstawił jej pod usta uniesiony kciuk. 

Bo cię pokarze! - groziła zbita z tropu pisarka i kazała mu pozdrowić widzów. 

Baron wprawdzie nie zabrał głosu w sprawie metamorfozy swojej dziewczyny, ale kciuk w górę wydaje się dość jasnym komunikatem. Teraz może cieszyć się seksowną Maeve u siebie w domu. 

blanka lipinska
fot. Instastory:@blanka_lipinska
Zagłosuj

Uważasz, że Blanka Lipińska i Baron pasują do siebie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw