Zamknij

Blanka Lipińska przeszła metamorfozę. Na ramówce Polsatu pojawiła się w nowej fryzurze [FOTO]

Judyta Wanicka
05.03.2020 13:54
Blanka Lipińska
fot. VIPHOTO/East News

Blanka Lipińska pojawiła się na ramówce Polsatu zupełnie odmieniona. Autorka "365 dni" zaskoczyła nową fryzurą z grzywką. Jak wyglądała w takim wydaniu?

Blanka Lipińska we fryzurze z grzywką na ramówce Polsatu

Blanka Lipińska był jedną z gwiazd prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. Autorka bestsellerowej powieści "365 dni" już piątek, 6 marca, zadebiutuje w roli gospodyni nowego reality show "Tylko Jeden". Na imprezie pojawiła się kompletnie odmieniona. Uwagę zwracała nie tylko drapieżna kreacja z czarnej skóry, ale także nowa fryzura z grzywką. Pisarka pozowała do zdjęć w towarzystwie założyciela KSW, Macieja Kawulskiego, który jest jej mentorem w temacie sztuk walki.

Blanka Lipińska poprowadzi program "Tylko Jeden" w Polsacie

Blanka Lipińska została gospodynią programu "Tylko jeden", który pojawi się na antenie Polsatu 6 marca. Pisarka stanie na czele grupy zawodników mieszanych sztuk walki rywalizujących o kontrakt z federacją KSW. Sama przez lata współpracowała z Konfrontacją Sztuk Walki jako promotorka KSW Ring Girls.

Mam silny pierwiastek męski i dlatego nie obawiam się roli jedynej kobiety w „Tylko jeden”. Wprowadzę element kobiecy do tej świątyni testosteronu, ale niech żaden z uczestników nie liczy na słodką blondyneczkę, z którą będzie mógł poflirtować. Mogę być dla uczestników programu przyjaciółką, ale gdy zajdzie taka potrzeba, to poznają moją drugą twarz, mniej słodką niż ta pierwsza - zapowiada Blanka Lipińska.

Zasady reality show "Tylko jeden" są proste. W programie bierze udział 10 mężczyzn uprawiających mieszane sztuki walki. W ciągu ośmiu tygodni walczą o główną nagrodę, jaką jest kontrakt z federacją KSW i opieka nad dalszym rozwojem kariery. Pierwszy odcinek programu "Tylko jeden" zostanie wyemitowany 6 marca 2020 roku w Telewizji Polsat. Program będzie można oglądać w piątki około godz. 22:00, tuż po "Tańcu z gwiazdami".

Zagłosuj

Podoba ci się Blanka Lipińska z grzywką?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw