Zamknij

Blanka Lipińska przeszła metamorfozę. Jest zachwycona nową fryzurą

22.10.2020 17:21
Blanka Lipińska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Blanka Lipińska zapragnęła odmiany i zdecydowała się na nową fryzurę. Metamorfozę ze szczegółami opisała w sieci. "Bardzo długo na to czekałam" - komentuje cięcie pod okiem mistrza z Belgii.

Blanka Lipińska bardzo długo czekała na ten dzień - chodzi o mistrzowskie strzyżenie, którego dokonał uwielbiany przez nią stylista fryzur. Znana anegdota głosi, że kiedy kobieta wkracza w nowy etap życia, zmienia fryzurę. Czy to przypadek, że autorka thrillera erotycznego właśnie teraz, na krótko po rozstaniu z Baronem, zdecydowała się na metamorfozę? Tego nie wiemy, ale pewne jest, że zmiana jest wyraźna.

W swoim obszernym story na Instagramie Lipińska z detalami relacjonuje przebieg wizyty w salonie fryzjerskim. W jej głosie słychać olbrzymią ekscytację z powodu tego, co będzie się działo.

Zobacz także: Blanka Lipińska kusi w bikini. Pisarka wspomina wakacje w Egipcie

Blanka Lipińska przeszła metamorfozę u mistrza

"Tak jak wam mówiłam, a nie jestem gołosłowna, przyszła środa - czas na zmianę. Prawda Ireczku?. Lubimy zmiany" - ogłasza Blanka, a fryzjer straszy, że za chwilę włosy jego klientki będą czarne. Celebrytka nie zdradza od razu, co będzie za chwilę miała na głowie, ale już wiemy, że na czerń się nie pokusiła. Tym razem postawiła na odcień platynowy oraz wyjątkowe cięcie, którego dokonał stylista z Antwerpii - Pascal van Loenhout. Zanim jednak mistrz wykonał cięcie, włosy zostały też przedłużone.

"Na razie nie pokażę Wam, co robię, ale Pascal siedzi, jest gotowy, ja jestem mega podekscytowana bo ten gość jest największym guru cięcia włosów (...). Ja bardzo długo czekałam, by on przyjechał i mnie przyjął (...). Jak zobaczycie, co on za chwilę mi zrobi na głowie, to padniecie" - zauważa. "Umyte, przedłużone, zagęszczone i obcięte" - oto zabiegi na włosach, którym poddała się Blanka. I oczywiście prezentuje efekt:

lipinska
fot.

"To jest właśnie dobry włos i genialne cięcie, ale takiego cięcia to ja nie miałam nigdy, nigdy w życiu!" - zachwyca się celebrytka i dodaje, że wielu fryzjerów poległo z jej "trudnymi' włosami.

RadioZET.pl/AS