Zamknij

Blanka Lipińska rozpływa się nad Baronem: "Kiedy twój chłopak wychodzi ze śmieciami, a wraca z kwiatami"

Sylwia Wamej
03.04.2020 15:01
Blanka Lipińska
fot. Viphoto/East News

Blanka Lipińska i Aleksander Baron nie ukrywają już łączącego ich uczucia, co więcej w mediach społecznościowych co rusz podgrzewają atmosferę, chwaląc się romantycznymi chwilami. Blanka po raz kolejny postanowiła rozpłynąć się nad swoim chłopakiem.

Blanka Lipińska rozpływa się nad Baronem

Blanka Lipińska początkowo wymijająco odpowiadała na pytania o związek z Baronem. Teraz z kolei bardzo chętnie relacjonuje wspólne chwile z ukochanym, publikując wiele filmików na Insta Stories. Tym razem pochwaliła się kwiatami od ukochanego, który spontanicznie postanowił wręczyć Blance bukiet pięknych róż. "Kiedy twój chłopak wychodzi ze śmieciami, a wraca z kwiatami" - mówi podekscytowana Blanka Lipińska na InstaStories. Autorka erotycznych książek zachęca też panów, aby w okresie "miłości w czasach zarazy" kupowali kobietom kwiaty i pielęgnowali drobne gesty.

Blanka Lipińska
fot. Instagram.com/ Blanka Lipińska

Blanka Lipińska pierwsza poderwała Barona

Blanka Lipińska w jednym z wywiadów powiedziała, że to ona pierwsza "zapolowała" na Barona.

"To ja zapolowałam na niego! Słyszałam o nim wiele dobrego i wymyśliłam go sobie już w październiku. (...) Chwilę zajęło mi poderwanie chłopaka z telewizji, ale ostatecznie nie czas, a efekt się liczy" - powiedziała w rozmowie z "Fleszem" Blanka Lipińska.

Blanka nie narzeka też, że zmuszona została przez pandemię koronawirusa zostać w domu. Gwiazda spędza dużo czasu z Baronem, gotując mu rozmaite pyszności.

Zagłosuj

Lubisz gotować?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW