Zamknij

Blanka Lipińska i Baron rozstali się. Muzyk skrytykowany za wymowny wpis [FOTO]

06.10.2020 16:26
Baron i Blanka Lipińska rozstali się
fot. Jan Bogacz/TVP/East News

Blanka Lipińska i Baron rozstali się. Po oficjalnym oświadczeniu autorki "365 dni" przyszedł czas na głos gwiazdora "The Voice of Poland". W sieci pojawił się bardzo wymowny wpis, który został skrytykowany w mediach społecznościowych.

Blanka Lipińska i Baron rozstali się. Koniec związku jednej z najpopularniejszych obecnie polskich celebrytek, autorki bestsellerowej serii erotyków "365 dni" oraz gitarzysty grupy Afromental i jednego z gwiazdorów "The Voice of Poland", było dla wielu osób szokiem. Co prawda media od kilku dni mówiły o kryzysie pary, jednak ilość wspólnych zdjęć i poważne deklaracje pozwalały przypuszczać, że zakochani nie myślą o rozstaniu. Niestety, we wtorek 6 października zakończenie relacji z Baronem potwierdziła sama Lipinska.

- Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie - poinformowała w rozmowie z "Galą" pisarka.

Nie wiadomo, czy Blanka nie chciała, by rozstanie komentował Baron, ten jednak najwyraźniej chciał podziękować byłej ukochanej za kilkumiesięczny związek. W mediach społecznościowych opublikował nowe zdjęcie i wpis, który w jasny sposób nawiązuje do relacji z Lipińską. Nie wszyscy internauci uznali taki gest za odpowiedni.

ZOBACZ TAKŻE:  Królowe życia: Gabriel Seweryn i Rafał Grabias rozstali się

Baron skomentował rozstanie z Blanką Lipińską? Wymowny wpis gwiazdora "The Voice of Poland"

Na profilu Barona na Instagramie pojawiło się nowe, czarno białe zdjęcie, utrzymane w artystycznym tonie. Ważniejszy jednak od samej fotografii okazał się krótki wpis muzyka, który zdaniem fanów w oczywisty sposób nawiązuje do rozstania z Blanką Lipińską.

- Patrzę w tym kierunku, ponieważ kobiety zawsze mają rację! Życzę Ci cudownego dnia, tygodnia i zarządzania! - napisał Baron.

Wśród licznych komentarzy pojawiły się głosy krytyki internautek, które gorzko komentowały wpis muzyka Afromental, a nawet wspomniały o ranieniu kobiet.

- Nie myśl sobie, że raniąc kobiety, nie wróci to do Ciebie.

- Zacznij szanować kobiety. Pamiętaj, że każda ma uczucia! Nie przepadam za Blanką, ale w tym wypadku szkoda mi dziewczyny, bo była na prawdę w Tobie zakochana. Nie rób kobiecie nadziei, jak z góry wiesz, że możesz jej zaoferować związek bez zobowiązań - czytamy.

Też myślicie, że post Barona był nie na miejscu?

ZOBACZ TAKŻE:  Baron zdradził kulisy związku z Blanką Lipińską. Wspomniał o Julii Wieniawie