Zamknij

Blanka Lipińska szczerze o życiu miłosnym. Skomentowała plotki o romansie z Baronem?

Patrycja Chudolińska
02.03.2020 11:51
Blanka Lipińska
fot. Instagram/@blanka_lipinska

Blanka Lipińska w relacji na Instagramie opowiedziała o swoim życiu miłosnym. Gwiazda skomentowała w ten sposób plotki o jej romansie ze znanym muzykiem, Aleksandrem Baronem.

Blanka Lipińska i Baron są razem?

Blanka Lipińska jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich pisarek. Autorka dołączyła do grona celebrytów po tym, jak zapowiedziała premierę filmu na podstawie jej powieści erotycznej "365 dni". Media coraz bardziej interesują się życiem prywatnym i miłosnym gwiazdy. W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia, że Blanka spotyka się ze znanym muzykiem, byłym chłopakiem Oli Szwed, Patryci Kazadi czy Julii Wieniawy, Aleksandrem Baronem.

Informację o romansie Blanki Lipińskiej i Barona podał jako pierwszy Pomponik.pl. Informator portalu plotkarskiego przekazał, że zakochani poznali się podczas premiery filmu "365 dni" i od razu między nimi zaiskrzyło. Do tej pory żadne z nich nie komentowało wprost doniesień o związku.

Blanka Lipińska komentuje plotki o związku z Baronem

Blanka Lipińska postanowiła jeszcze bardziej rozgrzać atmosferę. W najnowszej relacji na Instagramie opowiedziała, jakie są jej plany na ten rok.

- Odpocząć, zakochać się, zrobić ekspansję "365 dni" na świat, nakręcić drugi film, dokończyć książkę. Myślę, że do listopada powinnam się wyrobić - napisała.

Fanów szczególnie zainteresował punkt "zakochać się". Czyżby w ten sposób Blanka Lipińska zaprzeczyła doniesieniom o związku? A może miała na myśli właśnie Barona, z którym relacja rozwija się powoli?

Zagłosuj

Blanka Lipińska i Baron pasują do siebie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh