Zamknij

Blanka Lipińska wkurzona pytaniem internautki. "A co Cię to obchodzi?"

15.01.2021 22:39
Blanka Lipińska
fot. Piotr Molecki/East News

Blanka Lipińska wypoczywa właśnie na Malediwach i nieustannie chwali się wygodami, których doświadcza w luksusowym domku oraz pięknem tamtejszej przyrody. Pod jednym z postów padło pytanie dotyczące wyjazdu, które Lipińską zdenerwowało.

Blanka Lipińska od kilku dni przebywa na luksusowym urlopie na Malediwach. Jak zrelacjonowała na Instagramie, nie sądziła, że kiedykolwiek na taki wyjazd będzie ją stać. Teraz jednak, kiedy jej książki oraz ekranizacja jednej z nich, stały się wielkim hitem, do autorki płyną sowite tantiemy, które uczyniły ją milionerką.

Lipińska regularnie publikuje InstaStory z coraz nowymi widokami i ciekawostkami ze swojego rajskiego lokum. Internauci byli jednak zainteresowani także innym aspektem wyjazdu. Jedna z komentujących zdecydowała się zadać celebrytce pytanie.

Zobacz także: Blanka Lipińska znów zakochana? Rozpoczęła nowy rok "przepełniona miłością"

Blanka Lipińska odpowiada internautce

Oglądając relacje Blanki Lipińskiej, można odnieść wrażenie, że na rajskie wakacje udała się sama. Co prawda jest kilka zdjęć zrobionych Blance przez kogoś, jednak większość ujęć na Story prezentuje widoczki, nagrywane przez samą Lipińską. Na przykład czarujący zachód słońca, który celebrytka ogląda z drinkiem, wygląda tak, jakby siedziała samotnie. Podobnie konsumując sushi.

Jedna z internautek była na tyle ciekawa, że zapytała Blankę wprost: "Sama Pani pojechała na wakacje?"

Pytanie to było dla Lipińskiej zbytnim wchodzeniem z butami w jej życie. Napisała o tym krótko: "A co Cię to obchodzi? Co z a różnica, z kim tu jestem? Chyba obserwujesz mój Instagram dla mnie, a nie dla sensacji? A jeśli się mylę, to jest taki magiczny guzik "przestań obserwować". Polecam" - napisała i wyjaśniła: "Kochani, pokazuję Wam tyle swojego życia, ile ja chcę, a nie tyle, ile oczekujecie. Uszanujcie to".

RadioZET.pl/AS