Zamknij

Blanka Lipińska wściekła na fanów. Poszło o zęby. "Mam Was gdzieś"

25.02.2021 17:00
Blanka Lipińska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Blanka Lipińska poświęciła wiele czasu, uwagi i pieniędzy, by móc cieszyć się pięknym uśmiechem. Przeszła sporo zabiegów, dzięki którym ma zęby, o jakich marzyła. Fani mają jednak inne zdanie i nie wszystkim podoba się nowy wygląd gwiazdy. Celebrytka postanowiła odpowiedzieć hejterom w dobitny sposób.

Blanka Lipińska w ciągu ostatnich kilku lat diametralnie zmieniła swoje życie. Od menedżerki klubów i "ring girls" KSW stała się pisarką powieści erotycznych, której sztandarowe dzieło zostało zekranizowane i stało się hitem platformy streamingowej. Świat stanął przed nią otworem, zwłaszcza że jej konto regularnie zasilają kwoty, które pozwalają jej na całkiem inne życie, niż mogła wieść wczesnej. Sama zresztą wspomniała o tym przy okazji swojego niedawnego wyjazdy na Malediwy, a także w kontekście różnych zabiegów poprawiających wygląd jej uzębienia. Najpierw nosiła aparaty ortodontyczne, miała też podcinane dziąsła, a niedawno poddała się wydłużaniu zębów. Zamierza też przeprowadzić bonding.

Zobacz także: Blanka Lipińska w drastyczny sposób poprawiła urodę. "Miałam podcinane dziąsła"

Blanka Lipińska do internautów: "Generalnie mam Was gdzieś"

Skoro tak wiele uwag Lipińska poświęca swoim zębom, oznacza to, że jest to dla niej bardzo ważna sprawa. Nic dziwnego, że kiedy pojawiły się krytyczne uwagi na temat jej nowego "uśmiechu" nie mogła pozostawić ich bez odpowiedzi. Na InstaStory zamieściła materiał, w którym wyjaśniła, że blokada ma związek z hejtem. Do tego dobitnie stwierdziła, co sama myśli o osobach, które ją krytykują. Z ubolewaniem zauważyła, że zwykle robią to kobiety.

"Słuchajcie, właśnie dlatego u mnie na profilu są zablokowane komentarze, już prawie dwa lata, bo, osobiście, mam głęboko w poważaniu co sądzicie o moich zębach. To jest moje życie, moje zęby i one mi się mają podobać. A taka ilość kału, który się tam wylewa, jest po prostu zatrważająca. A najbardziej smuci mnie fakt, że ludzie nie mają swojego życia".

"Ale to jest jeszcze nic, bo... To komentują kobiety. Super. Kobiety są w ogóle najgorsze. Kobieta kobiecie wilkiem. To jest prawda stara jak świat. Które wyglądają tak, że powiem wam tak, moje kochane: jak ja bym powiedziała, co o was myślę, to dopiero by wam się przykro zrobiło. Ale wiecie co, mam was generalnie gdzieś!" - zauważyła najwyraźniej rozweselona Blanka Lipińska. "Wy sobie dalej plujcie jadem, a ja dalej będę robiła to, co chcę, i będę z tym szczęśliwa" - skwitowała.

RadioZET.pl/AS