Zamknij

Blanka Lipińska wyda "365 dni" za granicą. Ogłosiła kolejny sukces w 35. urodziny

22.07.2020 15:35
Blanka Lipińska
fot. Adam Jankowski/REPORTER/EastNews

Blanka Lipińska w środę 22 lipca skończyła 35 lat. Z okazji urodzin autorka bestselleru "365 dni" sprawiła sobie wyjątkowy prezent. Podpisała umowę z agentką USA, która pomoże jej wydać serię książek za granicą.

Blanka Lipińska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich pisarek. Ekranizacja jej książki "365 dni" okazała się hitem nie tylko w naszym kraju, ale także za granicą. Film osiągnął rekordy popularności na platformie streamingowej Netflix oraz stał się inspiracją do trendu na Tik Toku.

Teraz Blanka Lipińska planuje spełnić swoje kolejne wielkie marzenie, jakim jest wydanie serii książek erotycznych za granicą. Do tej pory gwiazda musiała walczyć z nielegalnymi wersjami tłumaczenia jej bestselleru. Teraz jednak podpisała umowę z agentką, która będzie reprezentowała jej interesy na zagranicznych rynkach wydawniczych.

Zobacz także: Blanka Lipińska szczerze o swoich książkach. "W świetle języka polskiego jestem grafomanką"

Blanka Lipińska skończyła 35 lat. Pochwaliła się wyjątkowym prezentem

Blanka Lipińska opowiedziała o planach "zagranicznej ekspasji" w swoje 35. urodziny. Nie ukrywa, że ma nadzieję, iż jej książki osiągną ogromny sukces na zagranicznym rynku.

- Dziś moje 35. urodziny. A wczoraj dałam sobie najlepszy prezent, jaki mogłam. Podpisałam umowę z Kimberly Whalen, międzynarodową Agentką ze Stanów Zjednoczonych, która będzie reprezentować mnie na całym świecie. Tym samym rozpoczęłam zagraniczną ekspansję powieści "365 dni". Życzę sobie, aby siła moich afirmacji nigdy nie zmalała, bym spokojna i pewna patrzyła w przyszłość, bym nigdy nie stała się kimś innym niż sobą... - napisała na Instagramie.

Fani oraz znajomi gratulują Blance kolejnego sukcesu. Myślicie, że książka polskiej pisarki okaże się zagranicznym hitem?