Zamknij

Blanka Lipińska wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? Autorka "365 dni" podjęła decyzję

Judyta Wanicka
10.12.2019 17:28
Blanka Lipińska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Blanka Lipińska pojawi się w 11. edycji "Tańca z gwiazdami" w Polsacie? Autorka erotycznego bestsellera "365 dni" jest uznawana za jedną z najbardziej pożądanych kandydatek do wiosennego show. Czy Blanka Lipińska znajdzie czas po premierze swojego filmu, by wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami 2020"? Pisarka już podjęła decyzję.

Blanka Lipińska w "Tańcu z gwiazdami 11"? Wielu fanów kontrowersyjnej autorki "365 dni" pewnie czeka na to równie niecierpliwie jak na premierę filmu na podstawie jej książki. O ile pewne jest, że film "365 dni" powstanie i wejdzie do kin 7 lutego 2020 roku, tak udział Blanki Lipińskiej w "Tańcu z gwiazdami" do tej pory pozostaje w sferze spekulacji. Pisarka jest obecnie zajęta przygotowaniami ekranizacji i promocją aktorów, którzy zagrali w filmie "365 dni". Po premierze teoretycznie powinna znaleźć czas na przygotowania do tanecznego show Polsatu. Niestety wszystko wskazuje na to, że zapracowana gwiazda ma inne plany na przyszły rok niż pląsanie na parkiecie.

Taniec z gwiazdami: Kto wystąpi w 11. edycji programu? Tabloid ujawnia listę nazwisk

Taniec z gwiazdami 11: Blanka Lipińska nie wystąpi w kolejnej edycji

Blanka Lipińska nie ma dobrych wieści dla swoich wielbicieli, którzy chcieliby zobaczyć ją w "Tańcu z gwiazdami". Pisarka odrzuciła propozycję Polsatu i nie pojawi się w wiosennej edycji "Dancing with the Stars".  

Nie będę w "Tańcu z gwiazdami". Odrzuciłam propozycję Polsatu, chociaż bardzo żałuję - poinformowała w rozmowie z Wirtualną Polską.

Autorka "polskiego Greya" zamierza skupić się w najbliższym czasie na produkowaniu filmów. Nie wyklucza jednak, że w dogodnej chwili skorzysta z oferty i pojawi się w którejś z przyszłych edycji "Tańca z gwiazdami". 

Przez najbliższe dwa lata będę skupiała się na produkowaniu filmów i nie będę miała czasu na taniec. Chociaż bardzo bym chciała potańczyć z najlepszymi, więc nie wykluczam takiej opcji - powiedziała Blanka Lipińska Wirtualnej Polsce. 

Zagłosuj

Chciałbyś zobaczyć Blankę Lipińską w "Tańcu z gwiazdami"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw