Zamknij

Blanka Lipińska wyznała Baronowi miłość. Dodała wzruszające zdjęcie [FOTO]

Maciej Friedrich
26.05.2020 12:19
Blanka Lipińska wyznała Baronowi miłość
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Blanka Lipińska nie ukrywa, że jej związek z Baronem kwitnie. Autorka "365 dni" daje temu wyraz w mediach społecznościowych, jednak pierwszy raz zdecydowała się na tak szczere wyznanie. Blanka otwarcie wypowiedziała się o uczuciu, jakim darzy gitarzystę Afromental.

Blanka Lipińska w szybkim tempie dołączyła do grona najpopularniejszych polskich celebrytów. Wszystko za sprawą serii powieści "365 dni", erotycznych książek, które odniosły niesamowity sukces i do dziś znajdują się na listach bestsellerów. Choć Blance zarzucano mierny warsztat literacki i epatowanie seksem i wulgaryzmami, powieści zrobiły furorę, w kinach mogliśmy oglądać także filmową adaptację "365 dni".

O Blance głośno jest nie tylko ze względu na sprzedażowy sukces jej książek. W połowie marca 2020 roku w mediach zawrzało, gdy wyszło na jaw, że celebrytka jest w związku z Baronem, znanym z "The Voice of Poland" gitarzysty grupy Afromental i byłego partnera Julii Wieniawy. Blanka i Baron nie ukrywają radości ze wspólnych chwil i opowiadają o sobie w samych superlatywach. Ostatnie dni były dla Lipińskiej trudne ze względu na zamieszanie związane z filmem "Nic się nie stało". Nie przeszkodziło jej to w opowiedzeniu o miłości, jaka połączyła ją z Baronem. Na takie wyznanie wcześniej się nie zdobyła.

 Nic się nie stało: Blanka Lipińska o filmie Latkowskiego: ''Moje zdjęcia niczego tam nie wnoszą''

Blanka Lipińska opowiedziała o miłości do Barona. Szczere wyznanie autorki "365 dni"

Na profilu Blanki Lipińskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy uśmiechniętą celebrytkę raczącą się orzeźwiającym napojem. Być może autorem fotografii jest Baron, ponieważ Blanka zwróciła się do ukochanego w opisie. Zdobyła się na szczere wyznanie, mówiąc o miłości i dziękując partnerowi za to, że pojawił się w jej życiu.

- Miłość sprawia, że patrzysz na świat przez różowe okulary...moje są niebieskie, a mimo to widzę na różowo. Dziękuję Ci Baron za Ciebie - czytamy w emocjonalnym wpisie.

Romantyczne wyznanie Blanki zachwyciło internautów, którzy rozpływali się nad związkiem pisarki i muzyka w komentarzach.

- Uwielbiam was.

- Wyglądacie na takich szczęśliwych.

Ciekawe, czy Baron zdecyduje się na równie jednoznaczne wyznanie.

Rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Radia Zet!

RadioZET.pl/MF