Zamknij

Blanka Lipińska wzięła ślub w tajemnicy. Autorka „365 dni” pochwaliła się zdjęciami

Maciej Friedrich
02.09.2019 11:21
Blanka Lipińska wzięła ślub w tajemnicy. Autorka „365 dni” pochwaliła się zdjęciami
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Blanka Lipińska po raz kolejny zaszokowała fanów. Autorka poczytnej serii powieści erotycznych „365 dni” w tajemnicy wyszła za mąż za Macieja Buzałę. Dopiero teraz postanowiła pochwalić się zdjęciami z ceremonii. Zdziwienie budzi fakt, że zdecydowała się na ślub kościelny.

Blanka Lipińska z promotorki „KSW Ring Girls” stała się jedną z najpoczytniejszych krajowych autorek. Jej seria powieści erotycznych „365 dni”, choć często miażdżona przez krytyków, zyskała ogromną popularność wśród polskich czytelników i bije rekordy sprzedaży. Trwają nawet prace nad ekranizacją książki, poznaliśmy między innymi aktora, który wcieli się w Massimo.

Blanka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Wielbiciele autorki byli w tym większym szoku, gdy okazało się, że Lipińska w tajemnicy wzięła ślub ze swoim partnerem Maciejem Buzałą.

Blanka Lipińska wzięła ślub w tajemnicy. Teraz pokazała zdjęcia

W niedzielę, 1 września na profilu Blanki Lipińskiej na Instagramie niespodziewanie pojawił się wpis, w którym kontrowersyjna autorka poinformowała, że wzięła ślub. Dodała również zdjęcia, na których możemy podziwiać ją w pięknej białej sukni zaprojektowanej przez Patrycję Kujawę. Blanka podkreśliła, że zależało jej na tym, że chciała zachować ceremonię w ścisłej tajemnicy.

Wyszłam za mąż-zaraz wracam. To tyle, co chce Wam pokazać. Brawo my. Udało się utrzymać w tajemnicy. Dziękuję wszystkim, którzy nam pomogli i zechcieli uczestniczyć w tej krótkiej, wyjątkowej chwili razem z nami. Nie sądziłam, że to będzie tyle śmiechu i zabawy [...] Dziękuję za suknię i welon, który sprawił, że ten jeden raz, wyglądałam niemal jak grzeczna. Nawet ksiądz się nie skumał, że stoi przed nim „pomiot szatana” – zażartowała Lipińska.

 Blanka Lipińska szczerze o swoich operacjach. Nie uwierzycie, ile kiedyś ważyła

Para zdecydowała się na ślub po zaledwie 15 miesiącach znajomości. W odpowiedzi na jeden z komentarzy Blanka zdradziła, że nie przyjęła nazwiska męża.

Nazywam się Blanka Lipińska... i to się nigdy nie zmieni – podsumowała.

Zagłosuj

Czytałeś/aś "365 dni"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF