Zamknij

Blanka Lipińska zaapelowała o wsparcie zbiórki. W zamian ujawni rozdział czwartej części "365 dni"

Judyta Wanicka
02.04.2020 16:07
Blanka Lipińska
fot. VIPHOTO/East News

Blanka Lipińska ogłosiła zbiórkę środków na zakup respiratora do szpitala w rodzinnych Puławach. W ramach wdzięczności zamierza przeczytać fanom pierwszy rozdział nowej części "365 dni".

Blanka Lipińska włączyła się do pomocy na rzecz walki z epidemią koronawirusa. Aktorka bestsellerowej powieści "365 dni" postanowiła wykorzystać swoją popularność w szczytnym celu i zachęciła fanów do zbiórki pieniędzy na zakup respiratora. Sprzęt ma zasilić szpital w Puławach, czyli w rodzinnym mieści pisarki. 

"365 dni" na podstawie książki Blanki Lipińskiej trafi na Netflixa. Znamy datę

Blanka Lipińska wspiera akcję charytatywną

Blanka Lipińska postanowiła wesprzeć inicjatywę puławskiego szpitala i nagłośniła akcję w mediach społecznościowych. Dzięki wsparciu pisarki w mgnieniu oka udało się zebrać 80 tys. złotych na zakup pierwszego respiratora. Potrzeby jest jeszcze jeden taki aparat, dlatego gwiazda ponownie zaapelowała do swoich wielbicieli o pomoc. Blanka Lipińska obiecuje, że jeżeli uda się uzbierać potrzebną sumę, przeczyta pierwszy rozdział swojej nowej książki, która jest kontynuacją bestsellera "365 dni". 

Zachęcona tym, że tak dobrze nam idzie, pomyślałam sobie, że stworzę challange, zwłaszcza dla fanów "365 dni". Kochani jeżeli zbierzemy drugie 80 tysięcy, czyli na drugi respirator, to w ramach podziękowania przeczytam wam pierwszy rozdział czwartej części książki, czyli dowiecie się, jak naprawdę wyglądało porwanie głównej bohaterki, ponieważ czwarta część książki jest z perspektywy głównego bohatera. Dowiecie się, co Massimo myślał i czuł oraz jak to wszystko wyglądało. Czwarta część jest sroga! - powiedziała na Instastory pisarka.

Zbiórki na zakup respiratora dla SPZOZ Puławy odbywa się na stronie Zrzutka.pl. Do końca akcji zostało 15 dni. 

Zagłosuj

Czekasz na czwartą część "365 dni"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw