Zamknij

Blanka Lipińska zachwyca się Michele Morrone: "To najpiękniejszy facet, jakiego w życiu widziałam"

Sylwia Wamej
06.02.2020 16:34
Blanka Lipińska i Michele Morrone
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Blanka Lipińska do filmu "365 dni" na podstawie jej książki zaprosiła do współpracy włoskiego aktora-  Michele Morrone. W rozmowie z Jastrząbpost.pl opowiedziała m.in. jaki prywatnie jest Michele Morrone.

Blanka Lipińska zdradziła, jaki prywatnie jest Michele Morrone

Blanka Lipińska do roli głównej, uwodzicielskiego i nieziemsko przystojnego Massimo w filmie "365 dni" zaprosiła Michele Morrone. W rozmowie z Jastrząb post.pl Blanka Lipińska zdradziła, jaki prywatnie jest aktor. Blanka w wywiadzie niemal rozpływa się nad włoskim przystojniakiem.

"To jest najpiękniejszy facet, jakiego w życiu widziałam. Jest w moim typie. Massimo to jest moje dream come true jeśli chodzi o postać, więc kiedy pojawił się Michele Morone, który jest żywcem wyjęty jak z książki, to pode mną ugięły się kolana. Facet jest przepiękny. Nago wygląda fenomenalnie, co będzie można zobaczyć w kinie, ubrany wygląda fenomenalnie, po przebudzeniu wygląda fenomenalnie, jak je wygląda świetnie, on jest po prostu piękny. Jest on bardzo dobrą osobą. Jest niebywale profesjonalny, zna historię Polski lepiej niż niejeden Polak. To człowiek bardzo oczytany i uzdolniony muzycznie. Człowiek wielu talentów" - podkreśliła Blanka.

Michele Morrone: Jak zareagował na plotki o romansie z Julią Wieniawą?

Celebrytka dodała też, że Morrone nie zareagował najlepiej na plotki o jego romansie z Julią Wieniawą.

"Bardzo się zdenerwował. On do mnie zadzwonił i podniesionym tonem krzyczał do mnie, dlaczego prasa coś takiego robi. Ja mu powiedziałam, że to są dwa słowa show-biznes. Biznes to praca, a show to coś, co media muszą zrobić. Uspokoiłam go, a produkcja uspokoiła Julię" - wyznała Blanka w rozmowie z Jastrzabpost.pl.

Przypomnijmy, że Michele Morrone pojawi się już dziś na premierze filmu "365 dni". Produkcję Barbary Białowąs będzie można oglądać już od jutra w kinach.

 

RadioZET.pl/SW