Zamknij

Blanka Lipińska zaprezentowała swój taras. Jest naprawdę duży

14.09.2020 13:41
Blanka Lipińska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Blanka Lipińska od pewnego czasu cieszy się statusem celebrytki. Dzięki ekranizacji swojej powieści "365 dni" znalazła wielu fanów. Chętnie odsłania przed nimi kulisy prywatnego życia. Teraz podzieliła się filmikiem, na którym prezentuje swój taras. Ma się czym pochwalić - jest naprawdę świetnie urządzony i bardzo przestrzenny.

Blanka Lipińska to przykład na to, jak szybko z mało znanej osoby stać się można celebrytą. Kiedy wydawała swoją powieść erotyczną "365 dni" wiele osób nie sądziło, że odniesie sukces. Wśród opinii przeważały głosy krytyki. Kiedy powieść wyszła, okazała się hitem. Wkrótce powstała ekranizacja, która na platformie Netflix biła rekordy oglądalności. Ale krytykujących nadal nie brakowało. Mimo to, Blanka Lipińska zdobyła sławę i zdecydowanie cieszy się sympatią wielu fanów. Bardzo chętnie dzieli się z nimi szczegółami swojego życia prywatnego.

Blanka Lipińska zapowiada kontynuację "365 dni". Co już wiadomo?

Aktualnie na tapecie jest jej niedawno wynajęte mieszkanie, w które autorka "365 dni" wkłada mnóstwo energii. Rezultatem prac na tarasie pochwaliła się na Instagramie. Opublikowała krótki materiał, na którym widać naprawdę taras pełen świec i ciekawych dodatków. W centralnym punkcie znajduje się... hamak i relaksujący się w nim Baron.

Blanka Lipińska chwali się swoim wielkim tarasem

Na zamieszczonych fotkach widać dużą, nowocześnie urządzoną przestrzeń z palmami, lampionami, białymi dodatkami i okrągłym lustrem. "Weekend vibes" - Lipińska podsumowuje chwile weekendowego relaksu ze swoim ukochanym Aleksandrem Baronem.

Jak Wam się podoba taras Blanki?

1
2

RadioZET.pl/AS