Zamknij

Blanka Lipińska zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"? Autorka "365 dni" skomentowała sprawę

19.10.2021 14:14
Blanka Lipińska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Wiele osób widziałoby Blankę Lipińską w kolejnej odsłonie "Tańca z gwiazdami". Autorka "365 dni" przyznała, że otrzymała propozycję udziału w programie. Jak zareagowała i czym będziemy mogli zobaczyć ją na parkiecie?

Blanka Lipińska bardzo szybko odniosła wielki sukces i dołączyła do grona krajowych celebrytek. Kiedy w 2018 roku wydawała swoją erotyczną powieść " 365 dni" z pewnością sama nie spodziewała się, że zostanie jedną z najpoczytniejszych krajowych autorek. Najwyraźniej jednak idealnie trafiła z tematem, a czytelnikom brakowało lekkiej, przesyconej erotyzmem lektury. Co prawda "365 dni" oraz kontynuacje serii zostały zmiażdżone przez większość krytyków, którzy zarzucali Blance brak pisarskiego talentu, a powieść krytykowała nawet aktywistka zajmująca się prawami kobiet, ale Lipińska odniosła ogromny sukces komercyjny, którego nie sposób podważyć.

Niemal taką samą drogę ma za sobą ekranizacja "365 dni". Film stał się wielkim hitem i w pewnym momencie był najchętniej oglądaną pozycją w polskim katalogu Netflixa. Choć otrzymał antynagrodę Złotej Maliny, Lipińska jest dumna ze swoich osiągnięć i ma nadzieję, że kolejne części także spodobają się widzom. Autorka korzysta także z popularności i dużych pieniędzy, jakie udało jej się zarobić. Bryluje między innymi w mediach społecznościowych, na jej profilu na Instagramie możemy oglądać coraz to nowe zdjęcia, celebrytka między innymi chwali się fotografiami, na których odważnie odsłania ciało.

Blanka Lipińska w "Tańcu z gwiazdami"? Autorka "365 dni" jednoznacznie odpowiedziała

Blanka Lipińska jest jedną z największych gwiazd krajowego show-biznesu, nic zatem dziwnego, że wiele osób chciałoby obejrzeć ją na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Przed nami finał 12. edycji, ale już planowana jest kolejna. Pojawiły się informacje, że jedną z uczestniczek ma być Roksana Węgiel. Udział Blanki Lipińskiej z pewnością dodałby edycji kolorytu i zapewnił wysoką oglądalność. Dla wielbicieli Lipińskiej mamy jednak złą wiadomość. Blanka za pośrednictwem Instagrama odpowiadała na pytania swoich wielbicieli, jeden z nich chciał wiedzieć, czy gdyby otrzymała propozycję występu w show Polsatu, powiedziałaby "tak".

- Gdybyś miała propozycję z Tańca z Gwiazdami, to czy byś się zdecydowała? - brzmiało pytanie.

- Miałam i to parę razy. Więc odpowiedź jest chyba prosta - jednoznacznie odpowiedziała celebrytka.

Oczywiście każdy ma prawo zmienić zdanie i być może kiedyś zobaczymy Blankę na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Tymczasem autorka "365 dni" wybiera się na wakacje w towarzystwie byłego partnera Macieja Buzały. Podkreśliła jednak, że nie łączy ich już nic poza przyjaźnią.

- Maciej Buzała ma do nas dolecieć, więc jeśli chcieliście węszyć wielki powrót do siebie to sorry, nic z tych rzeczy. My po prostu bardzo lubimy razem pływać - czytamy.