Zamknij

Blanka Lipińska została obrażona przez fotoreportera na imprezie. Natychmiast zareagowała

Sylwia Wamej
05.02.2020 20:09
Blanka Lipińska
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Blanka Lipińska zdobyła nagrodę - Bestseller Empiku w kategorii "Literatura Obyczajowa" za książkę "Kolejne 365 dni". Niestety, Blankę na imprezie spotkało przykre wydarzenie. Jeden z fotoreporterów obraził ją. Blanka bardzo szybko zareagowała.

Blanka Lipińska została obrażona na imprezie. Natychmiast zareagowała

Blanka Lipińska ma teraz dobrą passę. Lada dzień do kin w całej Polsce trafi film "365 dni"  na podstawie jej książki o takim samym tytule. Gwiazda we wtorkowy wieczór odebrała też Bestseller Empiku za książę "Kolejne 365 dni". Niestety, na imprezie doszło do przykrego incydentu.

Blanka została obrażona przez jednego z fotoreporterów. Gdy witała się ze swoim przyjacielem, fotoreporter miał powiedzieć: "Nie takie dupy miał". Lipińska opublikowała krótkie wideo za ścianki, nakręcone przez jej menadżerkę, na którym słychać, jak reporter przeprasza Blankę. Sama zainteresowana postanowiła skomentować jego zachowanie, dobitnymi słowami.

"Mama pana kultury nie nauczyła" - pyta Blanka Lipińska. Autorka książek "365 dni" wrzuciła filmik na swój profil na Instagramie, opisując całą sytuację.

"To niestety nie jest „film ze ścianki”. To próba obrażenia kobiety.
Jeden z fotografów, skomentował moje przywitanie z kolegą fotografem słowami „nie takie dupy miał”..
Reszta jest na filmie....
Pan przeprosił...bo chyba głupio mu się zrobiło, ze koledzy nie stanęli za nim murem, a wręcz byli zażenowani.
Tylko niestety to przepraszam, mogłam sobie w buty wsadzić, bo po chwili, kiedy nie zapozowały mu do zdjęcia usiłował obrazić mnie w bardziej „wyszukany” sposób...
Takie zachowania są powszechne i niestety tolerowane, a osoby, które to dotyka, nie walczą o swoje dobre samopoczucie i godność! Kochani....szanujmy się

Nawzajem i samych siebie" - zaapelowała Blanka Lipińska.

"365 dni". Kiedy premiera filmu na podstawie książki Blanki Lipińskiej?

Przypomnijmy, że już 7 lutego do kin trafi film "365 dni" Barbary Białowąs na podstawie książki Blanki Lipińskiej. W rolach głównych zobaczymy m.in.  Michele Morrone i Annę Marię Sieklucką.

Zagłosuj

Wybierzesz się do kina na film "365 dni"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW