Zamknij

Bogusław Linda o Walentynkach: „To upokarzające. To nie dla mnie”

Redakcja
14.02.2019 12:55
Bogusław Linda o Walentynkach: „To upokarzające. To nie dla mnie”
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Bogusław Linda nie lubi walentynek. Aktor uważa, że miłość powinno się okazywać drugiej osobie przez cały rok, a nie tylko celebrować jeden dzień. „To nie dla mnie” – zaznacza aktor.

Bogusław Linda nie lubi walentynek

Walentynki to dzień, którzy niektórzy wyjątkowo celebrują, podczas gdy inni zwyczajnie za nim nie przepadają. Do grupy tych drugich zalicza się Bogusław Linda. Aktor, który od lat związany jest z modelką i fotografką Lidią Popiel, podkreśla, że 14 lutego nie obsypuje swojej ukochanej prezentami ani nie celebruje tego dnia. Wszystko dlatego, że okazuje jej miłość przez cały rok.

Bogusław Linda o walentynkach: „To nie dla mnie”

– Swojej partnerce nigdy na Walentego nie kupuję kwiatów czy czekoladek. Staram się to robić co drugi dzień. Zresztą ja w ogóle nie mam pamięci do dat, bo zapominam nawet o swoich urodzinach – powiedział w rozmowie z „Faktem”.

Bogusław Linda z partnerką Lidią Popiel

66-letni aktor dodał też, że Dzień Zakochanych jest... upokarzający. „To upokarzające, że swoich partnerów mamy obsypywać miłością tylko raz do roku. To nie dla mnie. Uważam, że dzień zakochanych powinien być codziennie” – powiedział Linda.

Radio ZEt.pl/ Fakt.pl/ SW