Zamknij

Bohdan Łazuka: „kocham Dodę”. Co na to piosenkarka?

Redakcja
15.11.2018 12:21
Bohdan Łazuka: „kocham Dodę”. Co na to piosenkarka?
fot. TRICOLORS/East News

Bohdan Łazuka i Doda to połączenie, którego krajowy rynek muzyczny się nie spodziewał. Tymczasem para nagrała wspólny utwór. Między artystami zaiskrzyło nie tylko muzycznie. Łazuka nie ukrywa, że zakochał się w 33-letniej piosenkarce.

Bohdan Łazuka to niekwestionowana legenda. Doskonały kabareciarz, aktor i piosenkarz 31 października obchodził 80. urodziny. Mimo słusznego wieku nadal jest aktywny zawodowo i gra koncerty w całym kraju. Postanowił także nagrać teledysk z młodszą koleżanką po fachu. „Między nami pokój” to utwór, który Łazuka wykonał wraz z Dodą. Ten międzypokoleniowy duet zaskoczył wielu fanów obojga artystów. Oni sami bardzo przypadli sobie do gustu.

Bohdan Łazuka zakochał się w Dodzie

Bohdan Łazuka nie ukrywał nigdy, że ma słabość do pięknych kobiet. Nic dziwnego, że urzekła go uroda Dody. Jednak w rozmowie z „Super Expressem” gwiazdor komplementował także jej profesjonalizm oraz wokalny talent.

– Jest bardzo miła, przeurocza. Dla mnie ona jest definicją sukcesu, bo ma wszystko: urodę, sławę, popularność. I jeszcze do tego ma ogromny talent!

– Pięknie śpiewa, tańczy. Śliczna! Naprawdę śliczna! Jestem nią zauroczony, wręcz w niej zakochany!

Jak widać, 33-letnia artystka zrobiła na Łazuce ogromne wrażenie. Jednak on również bardzo spodobał się gwieździe. Jak sama podkreśliła, podobnych mężczyzn ciężko obecnie spotkać.

– Pan Bohdan jest czarujący, prawdziwy dżentelmen. Dziś takich mężczyzn już nie ma!

Miejmy nadzieję, że wzajemna sympatia przełoży się na kolejne wspólne utwory.

ZOBACZ TEŻ: Zapadł wyrok w sprawie Dody

EN_01304619_0041
fot. VIPHOTO/East News

RadioZET.pl/se.pl/MF