Zamknij

Bohosiewicz śmieje się z Rozenek? Zamieściła prześmiewczą fotkę

Redakcja
11.07.2018 14:59
Maja Bohosiewicz
fot. Instagram

Maja Bohosiewicz często dzieli się w sieci zdjęciami ze swojego prywatnego życia. Teraz pokazała zdjęcie z... kosiarką do trawy. Fani uważają, że wyśmiewa Małgorzatę Rozenek.

Kilka tygodni temu w sieci Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie, na którym udaje, że podkasza trawę. Na zdjęciu spacerowała z podkaszarką, mając na nogach białe, idealnie czyste – zwłaszcza jak na chodzenie po skoszonym trawniku – kalosze za kilkaset złotych. Fotka ta sprowadziła na nią wiele hejtu. Internauci zaznaczali, że nie lubią, kiedy się im wciska kit. Dodawali też, że to bardziej antyreklama niż dobrze udany product placement. Rozenek, nie zważając na te komentarze, niedawno znów zareklamowała producenta kosiarek.

Do sytuacji tej na swoim Instagramie odniosła się Maja Bohosiewicz. Pokazała zdjęcie, na którym stoi z kosiarką elektryczną w stylizacji zbliżonej do tej, w jakiej zazwyczaj trawę kosi Małgorzata Rozenek – a przynajmniej tak wynika ze zdjęć. Bohosiewicz, co zauważyli fani, zapomniała o podłączeniu kosiarki do prądu. Nie miała też drogich kaloszy, więc wzięła inne buty. Przy zdjęciu napisała: „Prawie jak Pani Małgosia Rozenek. Ale troszku wciąż brakuje. Metrów kwadratowych ogrodu i kilometrów stajla. Ps. Żeby nie było, jestem fanką a nie trollem!”.

Zdaniem internautów to ewidentne żarty z Rozenek. Choć „perfekcyjna pani domu” ma na Instagramie blisko trzy razy więcej followersów niż Bohosiewicz, to jednak fotka tej drugiej ma niemal połowę polubień, jakie uzyskało zdjęcie Rozenek. W komentarzach fani doceniają poczucie humoru i dystans Mai.

„Świetnie, że w dzisiejszych czasach chociaż nieliczni mają dystans do siebie i świata i potrafią to pokazać a przy okazji są w tym prawdziwi”. Myślicie, że faktycznie Bohosiewicz jest fanką Rozenek?

RadioZET.pl/SA