Zamknij

Bołądź i Fabijański już przeżywają poważny kryzys

Redakcja
20.08.2018 11:47
Olga Bołądź Sebastian Fabijański
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/EAST NEWS

Aktorska para Olga Bołądź i Sebastian Fabijański są parą już nieco ponad rok. Niedawno zostali przyłapani na ulicy podczas kłótni. Okazuje się, że ich związek przeżywa kryzys.

Związki gwiazd często są burzliwe i niestety szybko się kończą. Budowanie relacji utrudniają zwykle zawodowe zobowiązania i brak czasu na wspólne chwile. Jak informuje „Fakt”, właśnie tego doświadcza aktorska para: Olga Bołądź i Sebastian Fabijański. Magazyn ujawnia, że kłótnia pomiędzy nimi, którą jakiś czas temu uwiecznili paparazzi, jest przejawem poważnego kryzysu w ich związku.

Podobno przez zawodowe plany Bołądź i Fabijański wciąż się mijali. Kiedy ona miała czas i chciała spędzić go z ukochanym, on wtedy odczuwał potrzebę samotności i zaszywał się w swoim mieszkaniu. Sytuacja taka trwała już dłuższy czas, dlatego aktorka postanowiła poważnie pogadać z partnerem. Dała mu do zrozumienia, że musi zastanowić się, co dalej z ich związkiem.

– Kazała mu się zastanowić, co dalej z ich związkiem. Zaprosiła Sebastiana, by spędził czas z nią i jej synem podczas wakacji w Chałupach, które miała już od dawna zaplanowane. Przystał na to i próbują teraz naprawić stracony czas – „Fakt” cytuje słowa tajemniczego informatora.

Czy wspólnie spędzony czas pomoże im przegnać czarne chmury wiszące nad związkiem? Dla obydwojga jesień zapowiada się bardzo pracowicie: Olga zaczyna pracę na planie, a Sebastian odlicza dni do premiery „Kamerdynera”.

Pozostaje życzyć im wytrwałości i powodzenia.

RadioZET.pl/Fakt/SA