Zamknij

Bołądź i Fabijański pokażą swój seks w najnowszym filmie Vegi

Redakcja
31.10.2017 10:33
Bołądź Fabijański
fot. ons.pl

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański są jedną z najgorętszych par show biznesu. Właśnie mają swoje "pięć minut" i zamierzają z tego skorzystać, by jeszcze bardziej zwrócić na siebie uwagę widzów. Jak informuje jeden z serwisów internetowych, aktorska para przymierza się do nagrania gorących scen do nowego filmu Vegi.

Jak informuje "Fakt", Bołądź i Fabijański w filmie "Kobiety mafii" grać będą parę. Obydwoje z innych światów, ale połączył ich gorący romans. On wciela się w rolę gangstera, ona - policjantki. W taki sposób Patryk Vega wyobrażał sobie tych dwoje i aby nadać duetowi temperatury postanowił pokazać ich "zakazany" związek z bardzo bliska - czyli nagrywając sceny seksu bohaterów.

Dla większości aktorów odgrywanie rozbieranych scen jest trudne i wymagające, a fakt, że Bołądź i Fabijański są parą prywatnie, raczej nic nie ułatwia. Wręcz przeciwnie. Bołądź miała wiele wątpliwości i uważała, że granie scen seksu z Fabijańskim będzie zbyt intymne - informuje "Fakt" powołując się na osobę z produkcji. Ostatecznie Sebastian ją przekonał i podobno już na dniach odbędą się pierwsze nagrania, których efekt będziemy mogli oglądać na ekranach kin.

"Reżyser wie, jak podkręcić emocje i narobić szumu. Sebastian i Olga są na topie, więc wiele osób przyjdzie w lutym do kina, by zobaczyć ich miłosne uniesienia" - cytuje "Fakt" słowa tajemniczego informatora.

Czy rzeczywiście sceny seksu Fabijańskiego i Bołądź znajdą się w filmie? Na pewno niektórzy umierają z ciekawości.

RadioZET/Fakt/SA