Zamknij

Polityk PiS komentuje chorobę Andrzeja Piasecznego. "Kozaczył"

19.03.2021 11:36
Andrzej Piaseczny
fot. VIPHOTO/East News

Bolesław Piecha z PiS skomentował chorobę Andrzeja Piasecznego. Były wiceminister oglądał wideo, ktore Piasek opublikował w sieci, przestrzegając przed koronawirusem. Zdaniem polityka, piosenkarz "kozaczył" i dlatego się zaraził. Teraz ponosi tego konsekwencje.

Bolesław Piecha to były wiceminister zdrowia i polityk PiS. W programie WP nawiązał do choroby Andrzeja Piasecznego. Z punktu widzenia obozu władzy temat ten jest o tyle ciekawy, że kilka tygodni temu, podczas swojej imprezy urodzinowej, wokalista pozwolił sobie na słynny już komentarz, uderzający w Prawo i Sprawiedliwość. Nic dziwnego, że politycy partii rządzącej nie odnoszą się do artysty z sympatią, a słowa, które wtedy padły, nie zostaną Piaskowi zapomniane.

Piecha nawiązał do wideo, które Piaseczny opublikował na Instagramie. Zauważył, że artysta na początku bagatelizował obostrzenia, czego dowodem jest to, że zorganizował swoje urodziny. A teraz masz babo placek!

Zobacz także: Andrzej Piaseczny popełnił błąd. Lekarz ostrzega, czego nie robić przy zakażeniu COVID-19

Bolesław Piecha z PiS komentuje chorobę Piaska

Choć Bolesław Piecha nie wspomniał o Piasecznym z nazwiska, wiadomo, że to właśnie jego miał na myśli.

"Widziałem pewnego celebrytę, piosenkarza znanego, który na początku troszeczkę kozaczył, jeśli chodzi o obostrzenia, dystanse, tam chyba jakieś urodziny obchodził, i dzisiaj zapadł na tę chorobę - stwierdził. Życzę mu powrotu do zdrowia, ale niech to będzie przestroga, że z naturą - taką, jaką jest epidemia, jaką jest COVID-19 - żartować ani nonszalancko się zachowywać nie wolno" - stwierdził polityk Prawa i Sprawiedliwości.

RadioZET.pl/AS