Zamknij

Borys Szyc był przy porodzie, ale zdalnie. Opowiedział jak wspierał żonę przez internet

Sylwia Wamej
17.04.2020 10:13
Borys Szyc i Justyna Nagłowska
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East news

Borys Szyc i Justyna Nagłowska zostali rodzicami wyczekanego synka. W związku z pandemią koronawirusa aktor nie mógł być fizycznie obecny przy porodzie żony. W "Dzień Dobry TVN" opowiedział, w jaki sposób wspierał ukochaną wirtualnie.

Borys Szyc był przy porodzie zdalnie. Opowiedział, jak wspierał żonę przez internet

Borys Szyc i Justyna Nagłowska pod koniec marca zostali rodzicami wyczekanego synka - Henia. Borys Szyc ze względu na obecną sytuację pandemii koronawirusa nie mógł wesprzeć ukochanej przy porodzie. W ten ważny dla nich dzień Borys Szyc wspierał żonę  przez internet.

"Lubimy mieć poukładane plany i mieliśmy wszystko bardzo dokładnie poukładane, jak to będzie. Wszystko było nerwowo do ostatniej minuty. Justyna była na tyle wytrzymała i przeszła przez to z jakąś moją pomocą zdalną i się udało wszystko" - wyznał Borys Szyc w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Borys Szyc wspiera Justynę Nagłowską w opiece nad maluszkiem

W wywiadzie dla "Dzień dobry TVN" Justyna Nagłowska podkreśliła, że ukochany mocno ją wspiera w opiece nad maluszkiem.

"Ja już odciągam mleko. Henio urodził się bardzo mały, więc musieliśmy podgonić z tą wagą. Borys też siedzi w fotelu bujanym i karmi butelką. Karmi też w nocy. Naprawdę muszę pochwalić mojego męża, że jest genialny i naprawdę życzę każdej kobiecie takiego wsparcia" - wyznała Justyna Nagłowska.

Justyna Nagłowska i Borys Szyc pobrali się w styczniu 2020 roku. Justyna Nagłowska z poprzedniego związku wychowuje dwie córki. Również Borys Szyc jest ojcem córki Soni z poprzedniego związku.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW