Zamknij

Borys Szyc odmieniony. Aktor schudł i zapuścił wąsy [FOTO]

23.09.2020 13:59
Borys Szyc
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Borys Szyc i Justyna Nagłowska tworzą zgrane oraz kochające się małżeństwo. Para w marcu tego roku przywitała na świecie synka - Henia. Chłopiec skończył już pół roku. Z tej okazji Nagłowska opublikowała rodzinne zdjęcie z synkiem i mężem. Widać, że Borys Szyc w ostatnim czasie mocno się zmienił. Aktor schudł i zapuścił wąsy.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska, choć teraz są ze sobą bardzo szczęśliwi, musieli przejść długą drogę, aby stworzyć kochającą się rodzinę. Para kilka miesięcy temu przywitała na świecie synka Henia, który jest ich pierwszym, wspólnym dzieckiem.

Henio skończył właśnie pół roku. Z tej okazji Justyna Nagłowska pokazała rodzinne zdjęcie z mężem i synkiem. Na zdjęciu widać, że w ostatnich miesiącach Borys Szyc mocno się zmienił. Aktor znacznie schudł i zapuścił wąsy. Trzeba przyznać, że taka zmiana w jego przypadku jest bardzo na plus.

Borys Szyc odmieniony. Aktor schudł i zapuścił wąsy 

Borys Szyc pod zdjęciem żony zostawił komentarz: "Najpiękniejsze pół roku" - napisał. Pod zdjęciem posypało się mnóstwo ciepłych komentarzy ze strony fanów. "Ależ piękny ten wasz Henryk", "Henryczek to kopia tatusia", "Szyc jak nic. Śliczny chłopczyk, wszystkiego dobrego dla was" - komentowali fani.

Justyna Nagłowska i Borys Szyc po raz pierwszy zostali parą w 2002 roku, jednak wtedy ich związek nie przetrwał próby czasu. Ponownie spotkali się kilkanaście lat później. Obydwoje walczyli z licznymi problemami. Szyc z alkoholowym nałogiem, z kolei Nagłowska, z depresją. Na szczęście udało się im pokonać wszystkie przeszkody dzięki terapii, ale i również wzajemnemu wsparciu. Borys Szyc jest już tatą córki Soni, z kolei Justyna Nagłowska wychowuje dwie córki z poprzedniego związku.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl