Zamknij

Borys Szyc wśród hollywoodzkich gwiazd. Jedzie na nagranie zagranicznego programu

Maciej Friedrich
08.05.2019 14:31
Borys Szyc wśród hollywoodzkich gwiazd. Jedzie na nagranie zagranicznego programu
fot. Jan GRACZYNSKI/East News

Borys Szyc niebawem pojawi się w otoczeniu gwiazd Hollywood. Polski aktor udaje się do Londynu, gdzie weźmie udział w nagraniu programu „Graham Norton Show”. Pojawi się w otoczeniu między innymi Willa Smitha.

Borys Szyc to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, znany z takich hitów jak „Testosteron”, „Symetria” i oczywiście „Zimna Wojna”. Widzowie doskonale znają go również z popularnego serialu „Przepis na życie”. Borys poza niewątpliwym talentem aktorskim, doskonale odnajduje się również na muzycznej scenie. W 2008 roku nagrał singiel „Choć wieje, pada, grzmi” razem z Justyną Steczkowską, a rok później ukazał się jego debiutancki album „Feelin' Good”. Jest również właścicielem warszawskiej restauracji Akademia.

Szyc otwarcie mówi o swoim uzależnieniu od alkoholu. Na szczęście kilka lat temu udało mu się wyrwać ze szponów nałogu. Od tego czasu stara się motywować innych do walki z uzależnieniem.

Borys rozbawił internautów amatorską relacją z tegorocznej gali rozdania Oscarów, której kulisy filmował telefonem i ochoczo komentował. Okazało się, że bycie samozwańczym reporterem spodobało się aktorowi. Szyc pochwalił się kolejnym wyjazdem, który pozwoli mu przebywać w otoczeniu gwiazd Hollywood.

Borys Szyc w zagranicznym programie

Boys Szyc pochwalił się na Instagramie wyróżnieniem, jakie otrzymał. Polski aktor został zaproszony do Londynu na nagranie popularnego programu „Graham Norton Show”. W odcinku, w którym będzie uczestniczył Szyc, wystąpią: Will Smith, Naomi Scott, znana ze „Służących” Octavia Spencer oraz słynny komik Kevin Hart. Borys już zaplanował relację na żywo.

Ale niesamowita historia...Znacie show Grahama Nortona? Na jego kanapie siedziały największe gwiazdy tego świata! Zostałem zaproszony i lecę do Londynu na nagranie jednego z odcinków, które w Polsce można oglądać na kanale BBC Lifestyle! Tym razem na legendarnej czerwonej kanapie usiądzie Will Smith, Naomi Scott, Kevin Hart i Octavia Spencer, a ja to wszystko dla Was zrelacjonuję. Jeśli oglądaliście ze mną Oskary, to teraz zobaczycie coś równie niesamowitego...jakieś pytania do Willa Smitha? Obserwujcie mnie jutro w godzinach popołudniowych, bo będzie się działo” – cieszy się aktor na Instagramie.

Kto wie, może utalentowany aktor postanowi również rozwijać karierę youtubera? Ma ku temu wszelkie predyspozycje.

Zagłosuj

Jesteś fanem/fanką Borysa Szyca?

Liczba głosów:

RadioZET.pl