Zamknij

Borys Szyc pokazał piękną córkę. Sonia Szyc skończyła 15 lat [ZDJĘCIA]

Judyta Wanicka
08.01.2020 10:54
Borys Szyc z córką Sonią
fot. TRICOLORS/East News

Borys Szyc pokazał aktualne zdjęcie córki. Sonia Szyc skończyła właśnie 15 lat. Dumny tata złożył jej życzenia na Instagramie.

Borys Szyc szczęśliwie układa sobie życie po wyjściu z uzależniania od alkoholu. W listopadzie poinformował, że razem z ukochaną Justyną Nagłowską oczekują dziecka. Para pobrała się w święta Bożego Narodzenia. Borys Szyc ma jeszcze inne powody do dumy. Jego córka z poprzedniego związku, Sonia Szyc, skończyła 15 lat i powoli wkracza w dorosłość. Aktor pochwalił się swoją latoroślą na Instagramie.

Córka Borysa Szyca, Sonia, skończyła 15 lat

Borys Szyc za moment po raza drugi zostanie tatą. Zanim jednak rzuci się w wir nowych obowiązków, stara się poświęcać uwagę najstarszemu dziecku. Sonia Szyc jest córką Borysa Szyca ze związku z Anną Bareją. Para rozstała się, gdy dziewczynka miała rok. Mimo to aktorowi udało się utrzymać z córką bliskie relacje.

Borys Szyc zaśpiewał z córką hit „Shallow”. Wystąpili razem w jej szkole [WIDEO]

Sonia Szyc wyrosła na urodziwą nastolatkę. 7 stycznia obchodziła 15. urodziny. Z tej okazji dumny tata złożył jej życzenia na Instagramie i wstawił jej zdjęcie. Opublikował również kilka fotografii córki z dzieciństwa.

Dziś ta piękna dama kończy 15 lat. Jak to możliwe? Życzę Ci kochanie samych dobrych ludzi wokół, zdrowia i miłości. Kocham Cię bardzo i zawsze będę obok, by Ci pomóc - napisał Borys Szyc.

Fani przyłączyli się do życzeń. Pod postem posypały się komentarze na temat uderzającego podobieństwa Sonii do Borysa Szyca.

Cały tata.

To ostatnie zdjęcie kropla w krople!

Piękna kobieta z niej rośnie. 

Zagłosuj

Sonia Szyc jest podobna do Borysa Szyca?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw